Немовля на Христинівщині померло через ваду серця, – експертна комісія

16 лютого 2016, 08:38

1386065573_1369584009_expertiza

За результатами проведеної роботи клініко-експертна комісія Управління охорони здоров'я щодо випадку смерті немовляти на Христинівщині з'ясувала, що медична допомога надавалася відповідно до діючих наказів Міністерства охорони здоров’я України. 

Нагадаємо, у січні Віталіна Михайлишин у Христинівській ЦРЛ народила дитину, яка відразу померла. Жінка звинуватила в цьому лікарів та звернулася в програму "Говорить Україна".

Надання медичної допомоги дослідила клініко-експертна комісія управління ОЗ, яку провели минулого тижня. За її результатами фахівці встановили, що медична допомога надавалася відповідно до діючих наказів Міністерства охорони здоров’я України. Згідно з первинною медичною документацією та поясненнями задіяного у випадку медичного персоналу Христинівської центральної районної лікарні пологова діяльність розпочалася самостійно. Враховуючи ознаки дистресу плоду (стан, при якому малюк відчуває кисневе голодування), які виникли у другому періоді пологів, були покази до термінового розродження, яке проведено шляхом накладання акушерських щипців.

Випадок смерті дитини визнано непопереджуваним через вроджену ваду серця, несумісну з життям. Висновки комісії направлено до Міністерства охорони здоров’я України.

За інформацією прес-служби департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Елена :

А як щодо iнших малюкiв, про яких йшла мова на передачi? Якi у них були вади? Та й незрозумiло, чи будуть покаранi цi горе-медики за хамське (пробачте за не украiнське слово) вiдношення до породiлб? Адже неспроста не одна жiнка звернулася по допомогу на передачу!

Вгору