Нехай понапрягає комунальників, – містяни підказали Бондаренку, як керувати Черкасами

20 листопада 2015, 10:00

1447785912-8506-bondarenko-cherkassyi

Уже пройшло кілька днів як ТВК оголосила, що на виборах міського голови Черкас переміг "батьківщинівець" Анатолій Бондаренко.  За нього проголосувало 29 645 черкащан. Та, насправді, це лише незначна частина жителів обласного центру, бо ж нинішні вибори взагалі характеризувалися низькою явкою виборців. Більшість містян своїм правом - обрати очільника міста - не скористалася.

 Тож "Про все" вирішило поцікавитися у черкащан - чи знають вони, хто став мером Черкас, та що їм відомо про Анатолія Бондаренка? А також наше видання зібрало у містян завдання, першочергове виконання яких вони очікують від новообраного мера. 

IMG_7671

Фото Про все

Ніна Миколаївна, пенсіонерка:

- Міським головою став Анатолій Бондаренко, але я за нього не голосувала. Знаю, що він двічі судимий. Тепер кажуть, що Лисянка буде керувати Черкасами, бо ж він сам із Лисянки. Тож побачимо. Він обіцяв зробити дороги і казав, що якщо за рік їх не відремонтує, то подасть заяву на звільнення. Також обіцяв, що тролейбуси будуть курсувати до 23:00.  Хоча я в такі обіцянки не вірю, бо де він візьме для цього гроші. Мені б ще хотілося, щоб він розвантажив від машин наші двори, або хоча б поклав біля будинків "лежачі поліцейські", щоб дітям було безпечно виходити з під'їздів. Але не знаю, чи в його це компетенції.

IMG_7678

Фото Про все

Ольга Приз, молода мама:

-Якщо чесно, я на вибори не ходила, адже  не бачила достойного кандидата, тому не хотіла марнувати свій час. Про Бондаренка чула, але не дуже хороше, мовляв, він недалекоглядний. Тож головна його задача на посаді міського голови, як на мене,  - своїми вчинками спростувати все те нехороше, що про нього кажуть. Взагалі Черкаси відстають у своєму розвитку, не мають тенденції до Європи. Таке враження, що роки йдуть, а в Черкасах ніщо не змінюється. І в людей втрачається віра в те, що може бути якось краще. Хотілося б, аби теперішній міський голова це нарешті змінив.

IMG_7682

Фото Про все

Юрій Скалига, студент:

- Не знаю, мені це нецікаво хто став мером. Я навіть на вибори не ходив, бо мене в списках не було. А про завдання для мера скажу так - нехай хоча б на дорогах понаводить порядки. Також нехай трохи понапрягає комунальників, аби ті краще працювали. Йому хоча б з цим упоратися, а вже тоді за нові обіцянки братися.

IMG_7675

Фото Про все

Володимир Донець, пенсіонер:

- Мер Черкас - Бондаренко. Поки про нього  мало що знаю. Слухав його виступ у магазині "Буквиця", тому особисто моя думка така - нормальний він чоловік. Тепер всі очікують, що він відремонтує у Черкасах дороги. Я б порадив йому ще й таке: довести до ладу набережну, облаштувати пляжі, поремонтувати школи та дитячі садочки. Взагалі в нашому місті дуже багато недоліків, а Бондаренко обіцяв за рік показати результат. От тепер будемо дивитися, як він працюватиме.

IMG_7680

Фото Про все

Ельза Шарафеєвна, домогосподарка:

- Хто міський голова Черкас ще точно не знаю, чула, що наче Бондаренко. Про нього лише читала в агітаційній газеті, яку перед виборами розкидали про поштових скриньках. Більше про нього нічого не чула, адже я не місцева - приїхала до Черкас із Росії. Мені здається, що в місті необхідно навести лад, наприклад, відремонтувати дороги. Також варто переглянути тарифи на комунальні послуги. Не вистачає і закладів відпочинку для людей старшого віку. Порадила б міському голові попрацювати ще й над тим, щоб зменшити бюрократію.

IMG_7684

Фото Про все

Олександр Лисенко, фрілансер:

- Знаю, що виборці проголосували за Бондаренка. Наскільки мені відомо, він очільник ВО "Батьківщина" в області. Щодо завдань, то нехай виконає все те, що наобіцяв черкащанам, а передусім нехай відремонтує дороги. Я б поставим перед ним ще й таку вимогу - оновити тролейбусний парк та змусити перевізників замінити маршрутки на такі, як, наприклад, № 22.  Окрім того, йому необхідно звернути увагу на комунальні послуги в місті, їх теж треба покращити. Звісно, я сумніваюся, що йому це вдасться.

IMG_7688

Фото Про все

Олександр Іванович, працівник Укртелекому:

- Я не знаю, хто у нас міський голова, мені ніхто не казав. Взагалі я й на вибори цього разу не ходив, бо вже нікому не вірю. Якщо ж міський голова вже є, то нехай кінець-кінцями зробить тротуари, бо дороги хоч якось ліплять, а от ходити уже просто неможливо.  Нехай створить нові робочі місця. Хоча міський голова й сам повинен знати, що потрібно зробити в нашому місті.

Поділитись

Коментарі

Вгору