Небезпечний сусід: жителі Червоної Слободи ніяк не можуть позбутися шкідливого виробництва (відео)

09 червня 2017, 15:18

Без дозволів на діяльність і зі шкідливими наслідками для довкілля продовжує функціонувати виробництво у Червоній Слободі. Щоб зупинити підприємство, жителі села атакують скаргами всі можливі інстанції. Та поки що безрезультатно, повідомляє "ЧСН".

Відтоді, як підприємство почало функціонувати, жителі села Червона Слобода почали масово скаржитися на погіршення якості їхнього життя. Дедалі частіше стали виникати захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції. Пенсіонерка Віра каже, що колись професійно співала, а тепер і подиху без інгалятора зробити не може.

Аби висловити свій протест проти діяльності небезпечного виробництва, люди зібралися на його території. У представників підприємця вимагали показати дозвільну документацію. Останні запевнили: жодної діяльності тут не ведуть, а каністри з речовинами невідомого походження та шини, які регулярно тут спалювали, обіцяли вивезти негайно.

Обурена громада на місце події викликала поліцію та представників влади. Петро Коренюк – заступник голови ЧРДА – запевнив – про ситуацію не знав, але тепер вживатиме необхідних заходів, аби вирішити проблему.

Та вже менш, ніж за тиждень червонослобідчани знову зібралися на території того ж виробництва. Тут знову палили шини. Будівлі селян вкрив чорний дим. Посилаючись на бездіяльність владців, обурена громада викликала на місце події поліцію. Правоохоронці запевнили людей, що каністр з невідомою речовиною цього разу на території виявлено не було. Їх дійсно вивезли та у подальшому утилізують, на що підприємство має ліцензію.

Функціонування ж самого підприємства на даний час призупинено у зв’язку з відсутністю ліцензії на діяльність та порушення вимог природоохоронного законодавства. До Черкаського окружного адміністративного суду направлено відповідний позов.

Отже, чи призупиниться виробництво у Червоній Слободі, та чи понесе хтось покарання за завдану довкіллю і здоров’ю людей шкоду, дізнаємося вже незабаром.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору