Небезпечні гонки: в Черкасах на змаганнях збили глядача (відео)

06 жовтня 2019, 17:28

Гонки Timeattac розпочалися сьогодні, 6 жовтня, у Черкасах на кільцевому перехресті по вулиці 30 років Перемоги.

Однак новий черкаський асфальт виявився дуже слизьким: деякі автомобілі ще до початку змагань зачепили бордюри, когось розвернуло, хтось втратив колесо.

Через це на гонках сталася біда.

Як зазначила в коментарі Про все речниця Патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк, водій автівки не впорався з керуванням, вилетів із траси і скоїв наїзд на глядачів.

Із тяжкими травмами госпіталізували чоловіка 1988-го року народження.

При цьому Зоя Вовк додала, що рішення про проведення даного заходу міська рада прийняла без погодження з патрульною поліцією. Наразі на місці працюють слідчі.

Подію підтвердили і пресслужбі співорганізатора гонок - Автомобільного клубу "Черкаси". За їхніми словами, машина дійсно зійшла з дистанції з невідомих поки причин та збила глядача. Деталі наразі з'ясовуються.

Коментарі

1 сказав:

разрешителей на нары

Вася сказав:

..все …без погодження з патрульною поліцією…. відхрестились…. вони тут не причому….. а чого-ж вас з 8 ранку тут було як грязі…. і не слідкували за порядком а всією кучою своім дівчатам травили анекдоти біля пожежної машини… а це метрів 40 від змагань…. ви винуваті що незабеспечили порядок….. така у нас поліція… мать вашу…

Вася сказав:

я не пойму зачем этот пост если все комментарии сначала дают на подпись сбу а потом ?????…. всё-равно правду никто не печатает…

ФУ сказав:

Какой ДУРАК проводит ГОНКИ В ЧЕРТЕ города ? Следующий раз возле ЯИЦ тулуба проводите

иван сказав:

мер и компания

Вгору