Небайдужі містяни зібрали для безпритульних тварин Черкас понад сотню кілограмів корму

13 жовтня 2021, 15:18

Учора, 12 жовтня, мережа супермаркетів "Файно Маркет" передала 120 кілограмів корму черкаським безпритульним тваринам. Пакетики з їжею та крупами збирали у кожному "Файно"-магазині, які відкрилися та запрацювали в Черкасах.

У Черкасах акцію "Дай лапу" запровадили у кожному "Файно Маркеті". Як розповідає директорка з маркетингу ТОВ "Вересень плюс" та мережі супермаркетів "Файно Маркет" Альона Язикова, до неї можуть долучитися всі охочі.

- У кожному "Файно Маркеті" є куточок допомоги безпритульним тваринам. Там є плакат акції "Дай лапу", внизу стоїть короб для корму. Люди можуть туди покласти все, що хочуть передати безпритульним тваринам — корм, крупи тощо. Достатньо навіть 10 гривень на пакетик корму — і вже одна тваринка буде нагодована, — каже Альона Язикова.

Акцію планують зробити постійною та щомісяця звітувати про те, скільки їжі вдалося зібрати завдяки небайдужим черкащанам.

- Насправді ця ініціатива зародилася ще в Кропивницькому, де вперше відкрили "Файно Маркет". За нашими підрахунками, протягом усього періоду, поки ми розширюємось, а це майже рік, вдалося зібрати близько трьох тонн їжі для безпритульних котиків і песиків, — каже директорка з маркетингу.

Керівниця Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг" Валентина Калініна пояснює, що завдяки такій допомозі небайдужих один мініпритулок може протриматися близько тижня.

- Тварин потрібно годувати щодня. Загалом залежить від маси тварини та її об'ємів, скільки саме їжі їй потрібно на добу. Але ці 120 кілограмів корму допоможуть невеличкому притулку, які облаштовують бабусі чи жіночки в місті, протриматися кілька днів, — каже Валентина Калініна.

Альона Язикова додає: чим більше черкащан будуть небайдуже ставитися до тварин — тим менше їх буде на вулицях міста.

- Безпритульні тваринки не можуть сказати "хочу їсти", не можуть про себе попіклуватися. А коли їх маленькими викидають на вулицю, та й навіть дорослими, — вони приречені на смерть. Тому я запрошую долучатися до нашої акції, підтримувати її і класти хоча б пакетик корму, — каже Альона Язикова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору