Неадекватного черкащанина вночі затримала та заспокоїла міліція (фото)

12 серпня 2015, 11:25

a9e7f9084833

Черкаська міліція продовжує ламати усталені стереотипи. Цього разу історія про затримання нахабного та неадекватного чоловіка, пише live.ck.ua.

 

“Вчора став свідком роботи нашої міліції. Пізно ввечері в районі ресторану "Апельсин" відбувалася подія, раптовим свідком якої я став, відпочиваючи з друзями. Посеред вулиці якийсь чоловік з нахабною та неадекватною поведінкою, перебуваючи у стані чи то алкогольного чи то наркотичного сп’яніння чіплявся до перехожих ображаючи їх, а потім причепився до якогось хлопця та намагався відняти велосипеда, все це супроводжувалося брутальною лайкою та штовханиною.

 

В той же час хтось зі спостерігаючих за подією знімав на відео, а хтось і викликав міліцію, яка прибула за хвилину заспокоїти дебошира, через декілька хвилин приїхало ще дві міліцейські машини. Врешті решт хулігана було вгамовано та затримано. Чесно кажучи, ніколи не вірив у швидкий приїзд міліції та її ефективність по охороні порядку, але бачу, що не все так погано і працюють вони не гірше київських полісменів. Не втримався та знімав на телефон що відбувається.” – пише містянин на Черкаському форумі.

2abd97dfa74b

Коментарі

Таня сказав:

Заказная статья. Противно читать. Ну прямо герои, и тот кто снимал и наша доблестная милиция. Все ложь. Мою дочь избивал муж 2 часа к ряду (18.07.2015г). Соседи и свекровь пять раз звонили в милицию, через 2 часа соизволили явиться, когда у дочери уже была ЗЧМТ, сотрясение и множественные гематомы, она сразу попала в третью больницу. Так что Вы думаете, даже уголовное дело отказались возбуждать. Ведь нужны показатели падения преступности, а не те 78% роста, которые озвучил Одарич. Получается, что если мы всей семьей сделаем с зятем тужу процедуру -то нам ничего не будет. Да здравствует ПИЛИЦИЯ!

Вгору