«Не знищуйте малий бізнес»: під Черкаською ОДА мітингують підприємці (фото)

19 вересня 2019, 09:50

фото "Про все"

Понад сотня підприємців сьогодні зібралась під Черкаською ОДА. Підставою для цього стали подані до Верховної ради України законопроекти щодо встановлення касових апаратів та суттєвого збільшення штрафних санкцій.

Крім того, організатори заходу виступають проти дій міської влади, яка хоче знести торгові павільйони по Гоголя біля колишнього універмагу "Добробут".

фото "Про все"

- Законопроектами №1053 і №1073 керівництво України знищує малий бізнес. Ми цією акцією хочемо висловити свій протест проти цих законів, які вводять касові апарати та збільшують штрафи, - розповів у коментарі "Про все" один з організаторів акції, голова профспілки підприємців Леонід Запорожець. - Крім того ми виступаємо проти діяльності міської влади, яка знищує малий бізнес та приймає незаконні рішення проти знесення торгових точок по вулиці Гоголя.

фото "Про все"

Ще до початку акції до протестувальників вийшли заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв та голова Черкаської Федерації профспілок Петро Шевченко. У ході спілкування з організаторами було домовлено щодо проведення круглого столу у вівторок , 24 вересня, за участі голови ОДА, керівництва міста Черкаси, прокуратури та інших зацікавлених осіб для вирішення питання з МАФами по Гоголя.

фото "Про все"

Наприкінці акції її учасники прийняли резолюцію, в якій звернулись до керівництва області з вимогами припинити тиск на малий бізнес. Також один з учасників мітингу Володимир Матюша попросив президента України ввести в Черкасах пряме президентське правління щоб припинити свавілля міської влади.

Коментарі

Олена сказав:

Щодо палаток (яток) біля магазину “Добробут”, я на боці міської влади. Та дайте забудовнику реконструювати магазин! Перенесіть свій “дорогоцінний скарб” на Смілянську, на Небесної Сотні! Ну як це можна блокувати забудову тільки тому, що там стоять палатки? Це тільки у нас церемоняться із ними, а Кличко в 1 день загнав техніку та зніс навіть нетимчасові споруди. Аж вільно дихати стало!

Вгору