“Не впадайте у відчай” – черкащанин Андрій Хливнюк порадив, як пережити карантин

27 березня 2020, 23:02

- Давайте переживемо цей всесвітній карантин. Будь ласка, сидіть вдома і не хворійте… Не впадайте у відчай чи хандру. Відтискайтеся від підлоги, читайте цікаву літературу, слухайте музику. Нарешті побудьте з рідними, ви ж так цього хотіли, – радить вокаліст, продюсер і автор пісень Андрій Хливнюк.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини

Під час прямого ефіру в Instagram лідер відомого українського гурту «Бумбокс» розповів про те, що робить на карантині, а також відповів на запитання фанів.

Андрій Хливнюк розповів, що під час карантину допрацьовує замальовки.

- На сьогодні у мене в роботі три нові пісні, ідеї яких з’явилися раніше. І от дійшли руки до того, аби почати з цього вимальовувати те, що, можливо, в майбутньому стане піснями.

Приїхав Олександр Чемеров – лідер гурту The Gitas, колишній фронтмен і автор пісень «Димної суміші». На жаль, поки ми не можемо побачитися через карантин, але є купа цікавих ідей. Можливо, з’явиться ще одна спільна пісня. Класну ідею надіслала ще одна українська команда, яка мені дуже подобається, Kozak System. Можливо, колись, десь через рік, з’явиться фіт з Іваном Леньо.

Наші музиканти (гурту «Бумбокс», – ВН) відсидяться вдома і підготують класні ідеї, будуть круті соляги від них на концертах. Сидять вдома й інші музиканти, композитори, які співпрацюють із нами. Це фантастичний період, тому що вони накопичать максимум енергії, яку віддадуть своїм слухачам. Ми всі скучимо за концертами, це значить, що вони стануть ще більш вибуховими. І в нас накопичиться новий матеріал. I love it, - зазначив музикант.

Також соліст "Бумбоксу" додав, що будь-якому разі не варто впадати через карантин у відчай чи хандру.

- Відтискайтеся від підлоги, читайте цікаву літературу, слухайте музику. Нарешті побудьте з рідними, ви ж так цього хотіли.

Ми всі з вами опинилися в ситуації, яку мусимо пережити. Бажано пережити її продуктивно, весело, класно, зробити ті речі, які ми відкладали на завтра. Я, наприклад, збираюся взятися за те, до чого постійно не доходили руки: навести лад в своїх записах у нотатнику, прибрати те, що не прибрано в хаті, зробити мінімальний ремонт. Звісно, треба працювати, ніхто не відміняв роботи вдома, особливо, якщо ви щось пишете.

Зараз чудовий, просто фантастичний час для того, щоб читати. Ми проводимо багато часу в інтернеті, що я й по собі бачу, сидимо в соцмережах, а зараз можна надолужити читання. Я читаю Джона Апдайка. Це класик світової літератури і пулітцерівський лауреат. Також знайшов у батьківській бібліотеці багато англійської літератури в оригіналі. Оскільки колись працював перекладачем, то зараз займаюся з дітьми, ми проходимо уроки з англійської мови.

Раджу переглянути фільм, який зняли Білоруський вільний театр і Міжнародна асоціація журналістів, про акції на підтримку наших полонених, зокрема Олега Сенцова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору