Не вірю, що активісти здатні швидше змінити криміногенну ситуацію, ніж професійні поліцейські, – депутат

07 листопада 2016, 22:57

1396879847_pavel-karas-stolicu-ukrainy-nado-perenesti-v-sevastopol

Черкаській поліції терміново потрібен керівник. І є пряма вина керівництва Національної поліції України в тому, що Черкаси поглинула злочинність. Через зволікання Києва у Черкасах безпрецедентно зріс рівень злочинності. Про це зазначив Павло Карась, пише Прочерк.

– Ситуацію може врятувати тільки професіонал, – зазначає Павло Карась. – Я не вірю, що швидко вирішити криміногенну ситуацію здатен нехай і найкращий активіст. Нам потрібен професіонал. І я вважаю, що цей професіонал має бути не черкаський. Ми знаємо в Черкасах практично всіх вищих керівників поліції і, при всій повазі до них, кожен з них має певні зв’язки. Тож на посаді очільника обласної поліції потрібна людина нейтральна, не черкаська, щоб незважаючи на зв’язки і впливи авторитетних в області людей, він міг швидко навести порядок. Також вважаю, що керівником поліції повинна бути людина з бездоганною репутацією.

Як зауважив депутат, йому невідомо, чи відповідає критеріям, озвученим ним, пан Лютий, якого днями мало не призначили керівником ГУНП в Черкаській області.

– Не знаю, наскільки бездоганна репутація в пана Лютого, та які в нього зв’язки. але насторожує те, що серед протестувальників під управлінням поліції я побачив об’єднані сили просто романтиків (які щиро бажають добра місту) і романтиків з великої дороги (які хочуть зберегти існуючу систему безвладдя, щоб грабувати наш край). Тому ситуація, як завжди, не чорна чи біла… Ситуація двояка. Я не почув жодної інформації про професійну непридатність Лютого, як працівника правоохоронних органів. Єдине, що я почув, це те, що він був помічником Кернеса. Але, давайте дивитися інакше, він насправді був помічником законно обраного міського голови Харкова, де на останніх післямайданівських виборах за нього проголосувало близько 80% виборців. І мене не цікавить в даному випадку посада Лютого, а цікавить те, чи є якась інформація про безчинства, які творив Лютий на посаді радника Кернеса. Такої інформації я не почув, – каже Карась.

Він зауважує, що дуже хотів би, щоб в Нацполіцію області прийшов справжній професійний керівник, який почне наводити лад в місті і області.

– За останні тижні в нас є трупи дітей, які гинуть від наркотиків! У нас забите відділення реанімації в міській лікарні, бо дітям по школах почали продавати наркотики! І ніхто в черкаській поліції зараз цим не займається, як і багатьма іншими проблемами в області, – підсумував Павло Карась.

Нагадаємо, 4 листопада, після повідомлення про те, що в стінах Нацполіції відбувається представлення нового начальника – Валерія Лютого, до приміщення ГУНП увійшли представники громадських організацій. 

Валерій Лютий, який через деякий час вийшов до активістів, наголосив, що ніякого представлення у стінах Нацполіції не буде та попросив всіх залишити приміщення.

Громадські активісти у свою чергу вимагали від новопризначеного начальника написати рапорт про звільнення.

Закінчилося усе тим, що активісти виштовхали  Лютого з будівлі ГУНП та  під вигуки “Ганьба” провели до службового авто, у якому він поїхав.

Водночас, сьогодні, 7 листопада, активісти не знайшли Лютого у приміщенні Нацполіції. Натомість залишили в управлінні оберіг від нечисті.

Коментарі

Вгору