Не тільки релокувалося, а й розширюється: як на Черкащині працює підприємство з Херсонщини

05 жовтня 2022, 22:15

Фактично з нуля на Черкащині розпочала роботу швейна компанія. Влітку вона релокувалася до регіону з Херсонщини. Відтоді відновила роботу та поступово розширюється. Як працює нововідкрита філія підприємства у Корсунь-Шевченківському оглянув очільник ОВА Ігор Табурець.

Із десяток років підприємство успішно працювало на Херсонщині, мало декілька філій по області. Втім виробничі плани змінили російські окупанти.

– Я неодноразово говорив, що наш економічний фронт тримають справжні сміливці, – нагадав посадовець. – Пам’ятаєте, я розповідав, що влітку до нас релокувалась швейна компанія. На Черкащині відбудовується фактично з нуля: ні обладнання, ні сировину вивезти з окупації не вдалось. І попри все це підприємство вже успішно працює в Черкасах, а сьогодні відкрило свою першу філію в Корсуні.

На черзі – запуск ще ще чотирьох філій найближчим часом. Це загалом близько тисячі нових робочих місць.

– Плюс для наших громад і підсилення для економіки, – наголосив Ігор Табурець. – Під час війни вона має працювати – це надважливо! До речі, власники цієї швейної компанії планують надалі працювати не лише в нашій області, а й відновити виробництво на Херсонщині, коли наші ЗСУ виб’ють звідти ворога.

На сьогодні на Черкащину вже релокувались 34 підприємства з регіонів, де тривають бойові дії або тимчасово окупованих. Ще 7 – у процесі. На рівні обласної військової адміністрації їм надають всю необхідну підтримку.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору