Найбільший герб України сплетуть в Умані на День Незалежності

23 серпня 2019, 16:35

Найбільший герб України сплетуть в Умані на День Незалежності

24 серпня в Умані буде встановлено новий рекорд України. Під час проведення музично-мистецького фестивалю «ШіДі РіДі» усі бажаючі разом із майстрами на сітці сплетуть вишитий атласними стрічками жовто-блакитний 8-ми метровий герб України з написом «Героям Слава!», пише "Громадське: Умань". 

Для виготовлення гербу планують використати близько 900 метрів стрічки. Його розмір сягатиме 8 метрів у висоту та 6 метрів у ширину.

Роботу над створенням рекордного гербу майстри вже розпочали. Проте завершувати вишивку будуть на День Незалежності в центральному парку Умані.

Зараз ми готуємо каркасну основу, всі матеріали для роботи та почали вишивати, – розповідає майстриня Владислава Швець. – Герб створюємо за допомогою атласних жовтих та синіх стрічок. На ньому буде напис «Героям Слава!»

Такий герб у країні створять вперше, тому його буде занесено до книги рекордів України. Партнером рекорду виступила фабрика «Світ меблів — Україна».

До вишивки на «ШіДі РіДі Fest» зможе долучитися кожен бажаючий. Сподіваємося, що зможемо завершити роботу до 17.00, – додала Владислава.

24 серпня в Умані пройде третій музично-мистецький фесиваль «ШіДі РіДі». На центральній площі міста працюватиме 8 локацій, дві сцени, фотозони. Народні умільці проведуть близько 20 різних майстер-класів.

Особливими гостями свята стануть улюблений казкар всіх дітей України Сашко Лірник та мім-театр «ІF…» із Івано-Франківська, який покаже вуличний перформанс в жанрі living statues «Козаки».

Розважатимуть гостей гурти DrymbaDaDzyga, TOLOKA, тріо «Гонта» та «AtmospheRa».

Коментарі

Вгору