“Навколо – безлад”: Бондаренко посварив посадовців і пригрозив їх покарати

10 квітня 2023, 19:12

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко виклав допис у соцмережах, де висловив незадоволення станом вулиці Сумгаїтської та алеї Павла Собка.

- Сьогоднішній ранок розпочав із виїзної наради із департаментом архітектури та містобудування, дорожньо-транспортної інфраструктури та екології, управлінням інспектування. Я обурений тим, що побачив. Оглянули стан вулиці Сумгаїтської, до реконструкції якої в мене є категоричні зауваження, алеї Павла Собка (колишня назва – Путейка) та спуск з вулиці Верхньої Горової на вулицю Гагаріна. Аби помітити всі недопрацювання та недоліки навіть не треба бути експертом. І мене дивує те, що відповідальні за той чи інший об’єкт посадовці нібито не бачать очевидних речей або ж не хочуть бачити, - розповів Бондаренко.

За його словами, на вулиці Сумгаїтській у кількох місцях плитка, яку облаштували для незрячих, відшаровується, відсутні плавні з’їзди з проїжджої частини, досі не розпочата робота над впорядкуванням частини тротуарів.

А на алеї Павла Собка (колишня Путейка) зелені насадження зараз у занедбаному вигляді.

- Навколо – безлад. Чекаю письмових пояснень від відповідальних посадовців стосовно цього. У максимально короткі терміни всі недоліки мають бути виправлені. За неналежне виконання службових обов’язків кожен понесе персональну відповідальність. Якщо хтось не виконуватиме своїх прямих службових обов’язків, вдаватимемося до дисциплінарних стягнень та інших видів адміністративного впливу, - сказав міський голова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Леонід :

Проінспектуйте ,
Під
Проінспектуйте стан дорожнього покриття від. Вергая 18 до 30 років перемоги 32 та34.Невже ніхто небаче цей жах.Це ж не митниця і депутати тут не живуть а прості люди

Анатолій Борисович :

А що мтниця?? По вул.козацькій недороблені тротуари, в річному порту нема туалетів(а як що є, то закриті), на набережній вивернуті плити, зарізаний забор(як ще ніхто не впав і не втопився), не посіяна трава і т.д..нам показують тільки фотографії, як колись буде….,але ми не живемо по 200-300років, та і ця влада Черкас скоро піде, а новій також треба з чогось красти!

Який керівник :

такі і виконавці.

Карина :

Безлад по всьому місту!!!

Вгору