Науковець черкаського університету створив відео про холодноярські підсніжники

26 лютого 2023, 18:59

Директор ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Максим Гаврилюк створив відео, в якому розповів про унікальне місце зростання підсніжника складчастого у Холодному Яру. Фільм зроблено на основі матеріалів, відзнятих у 2021 році.

"Вже другий сезон нам усім не до підсніжників, — розповідає Максим Гаврилюк. — Однак позитивні емоції – джерело гарного настрою та наснаги. Зараз, коли відвідування лісів на Черкащині заборонено, це чудова нагода помилуватись цими первоцвітами, Відео присвячую усім тим, хто протягом багатьох років здійснює охорону підсніжників у Холодному Яру. Саме завдяки їм вдалося зберегти цю унікальну красу. На одному з кадрів можна побачити Олександра Семененка – захисника Маріуполя, який нині перебуває у полоні. У кадрі багато інших друзів, з якими разом ці роки ми охороняли підсніжники. Дякую захисникам України, які дають змогу продовжувати жити у вільній незалежній Україні та милуватись підсніжниками".

У відеофільмі використано понад 100 відеофрагментів, серед яких – чотири таймлапси. Знімання тривало протягом півтора місяця.За інформацією пресслужби ЧНУ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору