«Нацкорпусівець» затримав чоловіка, який напав на жінку та поранив її захисника

15 жовтня 2020, 16:02

Представник «Національного корпусу» Олександр Костюк серед білого дня мусив боротися з нападником, який чіплявся до незнайомої жінки та поранив іншого перехожого, який спробував її захистити. Ситуація трапилася у Черкасах минулими вихідними біля АТБ на Пастерівській.

- Приїхав із родиною по продукти і побачив, що під магазином відбувається щось дивне – весь асфальт був у крові, а люди навколо – налякані. Як виявилось, одна з відвідувачок магазину намагалась зняти кошти в терміналі, до неї почав приставати молодий хлопець, цілком імовірно – в неадекватному стані. За жінку заступився небайдужий чоловік, за що й отримав удар ножем. Нашвидкоруч зробили джгут для потерпілого, а виродка, який нападав, затримали до прибуття поліції, - розповідає Олександр Костюк, представник «Національного Корпусу».

Зазначає: якби йому і небайдужим людям не вдалося затримати нападника, той би просто втік.

- Поки влада буде вважати, що кілька камер, встановлених по місту, рятуватимуть життя – доти це буде продовжуватись. «Національний Корпус» давно наполягає на впровадженні  програми «Безпечне місто» як комплексу заходів, – додає Олександр Костюк.

*передвиборна агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору