Настоятелю храму Різдва святого Іоана Хрестителя вручили орден Іллі Муромця

26 грудня 2016, 18:40

454_3381_02-mp4_snapshot_04-31_2016-12-24_19-20-10-2

Днями у Смілу завітав архієпископ Афанасій Харківський і Полтавський  Черкаської-Кіровоградської єпархії Української автокефальної православної церкви. Владика зараз відвідує храми своєї єпархії та привозить у кожен з них чудотворну ікону Великомучениці Варвари з її мощами. У день святої Анни архієпископ побував у храмі Різдва святого Іоана Хрестителя Української автокефальної православної церкви, інформує Сміла.

Із благословення блаженнішого митрополита Київського і всієї України, предстоятеля української автокефальної православної церкви владика нагородив митрофорного протоієрея Михайла Шевчука орденом преподобного Іллі Муромця

Цим орденом нагороджуються працівники правоохоронних органів та військовослужбовці, за особисту мужність, відвагу та героїзм, що були виявлені при рятуванні людей, за визначний внесок у зміцнення відносин між правоохоронними структурами та Українською Православною Церквою.

Одними із захисників людей, тих, хто активно підтримує бойовий дух в часи воєнних конфліктів молитвами є військові капелани. Одним із  є  настоятель Української автокефальної православної церкви у Смілі отець Михайло, який з перший місяців подій на сході не перестає свої обов’язки та всіляко підтримувати українців. Саме за підтримки у тому числі священників в умовах бойових дій бійці ставали духовно сильнішими, зберігали віру.

Поділитись

Коментарі

Вгору