У видовищній грі “Черкаські Мавпи” поступилися “Одесі”

31 січня 2014, 08:59

Вчора «Черкаським Мавпам» довелося протистояти третій команді Суперліги. Матч проти «Одеси» видався доволі видовищним і результативним. Більше у цій грі вдалося «Одесі», яка завдяки ривку у четвертому періоді виграла матч – 90:98,, повідомляє "Черкаський спорт".

Для помаранчево-чорних матч почався доволі важко. Гості заволоділи ініціативою у трисекундній зоні і завдяки зусиллям Агафонова та Шелакова вже наприкінці стартового періоду мали перевагу у 12 очок – 27:15. Черкасці взялися відігравати свої відставання у другій десятихвилинці. В ній вони змінили свої вектори в нападі і почали активно діяти через своїх «бігменів», в результаті Бойкін та Уошбарн за другу десятихвилинку здобули 16 очок. Також слід відзначити командні дії черкасців у захисті, які дали супернику здобути лише два очки за п’ять хвилин ігрового часу у цій десятихвилинці. Причому поряд із результатом господарі встигали тішити аудиторію ефектними епізодами. Так, зв’язка Уошбарн-Мур кілька разів дарувала публіці ефектні алей-упи. В такому продуктивному стилі черкасці зуміли відіграти своє відставання ще до великої перерви, на яку команди йшли за рахунку 44:44.

З роздягальні черкасці вийшли максимально мотивованими і продовжили впевнено збільшувати власний відрив. Для цього у пригоді стало дальнє влучання Тімерманіса, а після перехоплення і швидкого відриву Сміта різниця у рахунку взагалі стала двозначною – 62:51 – на користь «Черкаських Мавп». Це була максимальна різниця в рахунку на користь господарів. Після чого їх перевага почала скорочуватися. Винуватцем цього став Деніелс, який реалізував дві атаки поспіль. На заключну десятихвилинку колективи виходили вже майже за рівного рахунку – 69:67.

Попри «+2» черкасців емоційною перевагою володіли уже «катрани». Її до максимуму підняв Ростислав Кривич, який двічі поспіль влучив з периметру. Взагалі, результативність Кривича у кидках з дальньої дистанції стала ледь не ключовою у цій грі. Снайпер приїжджих у цьому матчі здобув 25 очок і зорганізував вирішальний ривок своєї команди наприкінці матчу. За півтори хвилини до завершення гри черкасці програвали з дванадцятиочковою різницею. Черкасці прийняли відчайдушну спробу відігратися, але дальні атаки Мура та Тімерманіса лише скоротили відставання до 8-ми очок – 90:98.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram