Нардепу з Черкащини повідомили про підозру за незадекларований “Лексус”

09 лютого 2023, 14:32

Антикорупційні органи України повідомили про підозру у недостовірному декларуванні ще одному народному депутату, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"8 лютого 2023 року за дорученням керівника САП прокурор за участі детективів НАБУ повідомив про підозру чинному народному депутату в умисному внесенні суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, недостовірних відомостей", - ідеться у повідомленні САП.

Народний депутат у декларації за 2020 рік не вказав автомобіль Lexus 2020 року випуску, що належав його батьку, проте яким він спільно із дружиною користувався з моменту купівлі. Вартість автомобіля становить майже 1,9 млн грн.

Зважаючи на те, що місцеперебування нардепа не встановлено, про підозру йому повідомили у порядку ст. 135, ст. 278 КПК України.

Антикорупційні органи не називають прізвище підозрюваного, але за даними джерел Української правди йдеться про нардепа від "Слуги народу" Сергія Нагорняка, який у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 199 округу (Черкаська область). Член Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору