Нардеп проситиме Гройсмана збільшити фінансування на оновлення доріг Черкащини

16 лютого 2018, 15:37

Народний депутат Владислав Голуб проситиме вище керівництво країни збільшити фінансування на оновлення дорожньої інфраструктури Черкаської області.

Про це він повідомив сьогодні, 16 лютого, під час прес-конференції.

- З 1 січня 2018 року запрацював закон про дорожній фонд, зокрема, місцеві дороги було передано на баланс відповідного управління обласної державної адміністрації з відповідним фінансуванням. Вчора, під час спілкування з окремими фахівцями, які опікуються цим питанням в ОДА, мені стало відомо, що ряд місцевих доріг, які входять в межі мого виборчого округу (це Канівський, Золотоніський та Черкаський райони – ред.) цього року будуть відремонтовані. Я отримав гарантію цього, і дуже хотілося б у це вірити, - зазначив народний обранець. - Це стосується і дороги Черкаси-Геронимівка - я бачив її у тому списку. Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться це реалізувати.

Що стосується державних доріг, то Владислав Голуб повідомив, що буде звертатися до прем’єр-міністра, міністра інфраструктури та відповідних фахівців щодо виділення більших коштів на оновлення дорожньої інфраструктури в  області.

- Наприклад, у списку запланованих була дорога Канів-Кременчуг (Р-10), а також дорога, яка йде через Золотоношу на трасу Київ-Дніпро. Щодо інших доріг - дуже багато коштів було забрано з Черкаської області на будівництво автобану «Via Carpatia», який йде через Умань, Вінницю і далі на Польщу. Звичайно, я буду говорити і з прем’єр-міністром, і з міністром інфраструктури, і з відповідними фахівцями про виділення більших коштів на оновлення дорожньої інфраструктури в області. Але, якщо ми не змінимо якість робіт, то нам не допоможуть ці кошти, навіть якщо ми вибиватимемо їх щороку.

За його словами, сьогодні найболючішими питаннями у ремонті українських доріг є питання корупції та якості виконання робіт.

- Якщо ми разом з громадськістю будемо контролювати ці речі, я впевнений ми дійдемо до тієї точки, коли кошти виділятимуться один раз, ремонт буде виконуватись якісно, а питання доріг більше не буде таким болючим для людей, - наголосив Владислав Голуб.

Вгору