Наливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

19 лютого 2018, 12:04

Екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко під час допиту у справі про державну зраду Януковича в Оболонському райсуді Києва повідомив причини, через які його зняли з посади в 2015 році. Це рішення президента Порошенка він назвав виключно політичним.

«Я Вам так скажу: саме через те, що я наполягав притягнути до кримінальної відповідальності колишнє керівництво ГПУ за корупцію та офшори, через мої вимоги припинити корупцію у найвищих ешелонах уже нової української влади президент прийняв таке політичне рішення. В парламенті за моє зняття роздали 2 мільйони доларів», - заявив Валентин Наливайченко.

"Ми станемо двигуном континентальної економіки", - бився в груди Порошенко у вересні минулого року. Ціною його слів і діяльності на посаді президента стало визнання України найгіршою в Європі за рівнем економічної свободи та 150-ю серед 186 країн світу. Україна і українці страждатимуть доти, доки не поміняють цю брехливу та корумповану владу і жорстко контролюватимуть наступну", - зазначив лідер Руху "Справедливість".

Матеріал надано прес-службою політика.

Вгору