Надзвичайну ситуацію в Черкасах ліквідують протягом дня

02 липня 2014, 16:00

Надзвичайну ситуацію на напірному каналізаційному колекторі по вул. Чигиринській, яка сталася сьогодні вночі, ліквідують протягом дня.

Про це повідомив директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко, інформує з місця події журналіст "Про Все".

Нагадаємо, порив на напірному каналізаційному колекторі на розі вулиць Чигиринської та Першотравневої трапився близько опівночі. На місце аварії відразу прибули бригади ПАТ «Азот» та сповістили про надзвичайну ситуацію ремонтні служби КП "Черкасиводоканал", які теж оперативно виїхали на виклик. Донині на місці пориву тривають відновлювальні роботи.

Точної причини пориву на напірному каналізаційному колекторі наразі не відомо. Для її встановлення будуть створюватися спеціальні експертні комісії.

На думку представника ПАТ "Азоту" Олександра Місюри, причиною аварії є гідроудар.

- Скоріше за все була включена насосна станція, яка була нагружена. Труби тут були замінені у 2002 році, їм усього 12 років, і увесь цей час вони не лопалися. Тому нарікати на них не можна, - зазначив Олександр Місюра.

Директор же КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко стверджує, що надзвичайна ситуація в місті виникла не через гідроудар, а внаслідок зношеності труб, їх поганої якості чи неправильного монтажу. Проте точно визначити причину повинні фахівці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору