У Черкасах тиждень ліквідовуватимуть аварію, яка трапилась сьогодні вночі

02 липня 2014, 09:22

 

Сьогодні вночі стався порив на напірному каналізаційному колекторі по вул. Чигиринській. 

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич, зауваживши, що зазначена ділянка перебуває в користуванні ПАТ «Азот».

– Це - черговий аргумент щодо необхідності повної заміни старих мереж, – відзначив Сергій Олегович.

Разом з працівниками ПАТ «Азот» на ліквідації надзвичайної ситуації на напірному каналізаційному колекторі по вул. Чигиринській зараз працюють ремонтні бригади КП «Черкасиводоканал», які надають допомогу в оперативному переключенні напірних колекторів, аби стічні води не потрапили в аварійну ділянку.

– Порив на напірному каналізаційному колекторі на розі вулиць Чигиринської та Першотравневої трапився близько опівночі . Відразу на місце прибули бригади ПАТ «Азот» та сповістили про надзвичайну ситуацію наші ремонтні служби, які теж оперативно виїхали на виклик. Донині на місці пориву тривають відновлювальні роботи. Ситуація досить серйозна, – наголосив директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. 

За його словами, зважаючи на професійність та оперативність дій ремонтних бригад, жителі Черкас не відчули жодних незручностей у зв’язку з аварією на колекторі: ні на мить не припинялось водопостачання та водовідведення.

Зараз стічні води направлені по резервному відводу, який активізували сьогодні вночі працівники КП «Черкасиводоканал» та ПАТ «Азот».

– На сьогодні є питання щодо обмеженої пропускної здатності зазначеного резервного відводу. Наші фахівці зараз працюють над вирішенням цієї проблеми, – розповів Сергій Овчаренко.

А також зауважив, що на ліквідацію аварії щонайменше знадобиться 5-7 днів. Оскільки поки навіть важко щось сказати про масштаби пориву, де все нині замулене. Тож ремонтним бригадам знадобиться час, аби розкопати грунт та дістатись безпосередньо колектора, частину якого, ймовірно, доведеться замінювати.

– Це - напірні колектори ПАТ «Азот» і усю зазначену роботу виконуватимуть працівники хімічного гіганта. Тоді як наше підприємство надаватиме всебічну підтримку та допомогу у якнайшвидшому усуненні аварійної ситуації і повноцінному відновленні напірного каналізаційного колектору по вул. Чигиринській, – акцентував Сергій Володимирович.

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору