Начальниця управління культури області каже, що готова поговорити з митцями

27 березня 2014, 13:18

Начальник управління культури ОДА Наталія Джура каже, що лише під час розмови з журналістом порталу "Про Все" дізналася про лист-звернення черкаських митців до міністра культури, губернатора та голови облради з вимогою про її звільнення.

- Я не чула про це звернення, я шокована. Думаю, що причина у написанні звернення криється в тому, що комусь треба це місце, - припустила Наталія Григорівна.

Коли журналіст сказав, що митці пропонують на посаду начальника управління культури ОДА Наталію Осипенко, очільниця облуправління культури відповіла, що пропонована кандидатура не має фахової освіти.

- Наталія Осипенко не має відповідної освіти для цієї посади, в неї педагогічна освіта. Крім того, за два роки вона змінила вже три місця роботи, це вже буде четверте, - розповіла Натадія Джура.

Натомість начальник управління культури Черкаської ОДА повідомила, що вона має три дипломи з відповідними спеціальностями, а її стаж роботи - 21 рік, зокрема посаду очільниці обласного управління культури вона обіймає вже рік.

- Міністрами не народжуються, ними стають. Я починала працювати в сільському Будинку культури, - зауважила Наталія Григорівна.

Наталія Джура розповіла, що багато хто з працівників культури в області, зокрема керівників, може сказати "добре слово" про її роботу.

Водночас звинувачення у рукоприкладстві і змушуванні до безоплатної праці Наталія Григорівна заперечує.

- Це вони вже переборщили. Ці позакулісні течії - це не по-європейськи. Вони могли прийти до мене,  поговорити. І зараз я кажу, що готова вийти до черкаських митців і вести з ними розмову, - зазначила Наталія Джура.

Поділитись

Коментарі

питання сказав:

ПИШУТЬ БО ЗАЗДРЯТЬ. Пхнуть свого незнамо кого. Після виборів буде видно хто чого вартий. Пишуть що: митці пропонують на посаду начальника управління культури ОДА Наталію Осипенко- ТО СКІЛЬКИ ПРОПЛОЧЕНО ЗА ПОДАННЯ НАКЛЕПУ. Мабуть вся філармонія стане зразу АКАДЕМІЧНОЮ. Ганьба!!! Цікаво, чи й симфонічний замарався об цю бумагу…Хто керує тим хором? Можливо його треба міняти, хто там він чи вона?

артисти сказав:

Підтвердженням що звільнили ДЖУРУ для надання посади Наталії Осипенко сьогодення підтвердило. Кому тепер вірити в Черкаській ОДА? Раніше як на роботу приймали то дивились на дипломи, а тепер мабуть на с..та п.., по іншому такі призначення як соьгодні відбуваються не назовеш. Без “добрих слів” не обходиться…

Вгору