Начальником управління культури ОДА хочуть призначити чиновницю без відповідної освіти

11 червня 2014, 18:02

У Черкасах начальником управління культури Черкаської ОДА можуть призначити чиновницю, яка працювала в цьому ж управлінні за часів Януковича-Тулуба. Жінка не має відповідної освіти, а лише педагогічну. Про це у своєму блозі пише голова громадської організації "ВОЛЯ ХХІ" Назар Обідзінський, інформує vikka.ua.

Як пише Обідзінський, учора відбулося засідання мистецької ради, на якому серед питань було узгодження кандидатури на вакантну посаду начальника управління культури Черкаської ОДА.

Конкурс, за яким би мав бути призначений новий очільник управління, проведений не був, тож присутнім запропонували обрати нового начальника серед трьох кандидатур: Олександр Бондаренко, Наталія Осипенко, Олексій Власов.

Обідзінський характеризує кожного з кандидатів:

"Олександр Бондаренко – режисер, постановник, виконавець, ведучий патріотичних заходів за останні 10 років. Навіть у часи правління Януковича та Тулуба в Черкасах, він готував патріотичні, опозиційні заходи, в найтрагічніші часи був присутній на Майдані. Освіта – Канівське культурно-освітнє училище.

Наталія Осипенко – працівниця управління культури Черкаської ОДА у часи Януковича-Тулуба. Відповідної освіти не має. Має лише педагогічну освіту.

Олексій Власов – киянин, бізнесмен, виконавчий директор міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова", продюсер багатьох проектів, пов'язаних з мистецтвом та культурою. Освіта вища. Має рекомендації від Смілянської народної ради, редакції Київського бюро радіо "Свобода", від засновників конкурсу "Коронація слова", фонду "Мистецька скарбниця", від національної спілки кінематографістів, Національної спілки письменників України, Черкаської організації НСПУ, фонду "Тодось Осьмачка", письменниці, нардепа Марії Матіос".

За словами Назара Обідзінського, членам мистецької ради було роздано 20 бюлетнів. Голосування і підрахунок відбулися за участі члена самооборони та самого Обідзінського як члена люстраційного комітету. Після підрахунку з'ясувалося, що перемогу здобула Наталія Осипенко.

"На зібранні багато говорили про необхідність докорінних змін у державі, про реформи, про кадрові питання, які необхідно вирішувати з новим підходом, про те, що новими очільниками департаментів та відомств повинні бути нові представники нової думки, патріоти, а не звичайні функціонери-держслужбовці. Усі одноголосно підтримували такі месіджі, додавали свої полум'яні слова стосовно побудови нової України - некорумпованої, без кумівства та діячів-підлабузників та решти бюрократів, – зазначив Обідзінський. – Тож, привітаймо себе! Не дарма відбулась Революція Гідности. Не задарма полягла у цій революції Небесна сотня. Ми вже докорінно змінюємо систему влади у державі, зокрема, на Черкащині – землі Богдана і Тараса, серці України, – іронізує патріот.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанин :

Чи варто було звыльняти Джуру, якщо призначають КОГО ПОПАЛО:”Наталію Осипенко – працівниця управління культури Черкаської ОДА у часи Януковича-Тулуба. Відповідної освіти не має. Має лише педагогічну освіту.”КОГО ПРИЗНАЧАЄТЕ -“ОСВІТИ НЕ МАЄ” А ЩО Є?, ЗВІЛЬНИЛИ ДЖУРУ,щоб для ІЗБРАНИХ місце було???ГАНЬБА!!!

ДЕ Справедливіть :

Під прикриттям листа від “творчої” інтелегенції для “ПРІБЛІЖОНИХ” створили робоче місце.Щоб призначити КОГОСЬ без конкурсу,без досвіду роботи (тіпа з педагогічною освітою).ЯК ЗГАДАТИ ОСТАННІ ПРИЗНАЧЕННЯ-по КУЛЬТУРІ: Наталія Осипенко-педагогічна освіта,Федоряка-вчитель історії,Сисоєва-філологічна освіта.”СУПЕР”-де люстрація, скоро не тільки з вилами вийдемо ДО УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, а й МІТЛИ прихватило. Щоб така творча інтелігенція іноді згадувала і про ЗАКОНИ, як і кого за якими ПРАВИЛАМИ призначають на ПОСАДИ.

нам набридло :

До речі, ФІЛАРМОНІЯ ЗАХЛИНАЄТЬСЯ ВІД БЕЗПОРЯДКУ І ЗАСТОЮ! Є ТІ ХТО І НАМАГАЮТЬСЯ РОБИТИ, АЛЕ Ж КЛАН НА ЧОЛІ “ЧЕБЕРЯКИ” НЕ ДУЖЕ НА ЦЕ ЗВЕРТАЄ УВАГУ!…
В НЬОГО З його ГАЛЬОЮ інші ІНТЕРЕСИ…НАБРИД УЖЕ З НЕЮ!
ЦІКАВО, А ЯКБИ В УСІХ В ДЕРЖАВІ ЧОЛОВІКИ ТА ЖІНКИ З РОБОТИ НЕ ВИЛАЗИЛИ, ЩОБ ТО ЗА РОБОТА БУЛА…
ТА ЩО ТАМ У ВАС! ОСЬ У ФІЛАРМОНІІ “робота ото робота”!
ФЕДОРЯКА З 2001 року Є ЧЛЕНОМ ПАРТІІ РЕГІОНІВ! А ЯК ВДАЛО ВІВ АНТИМАЙДАНІВСЬКІ МІТИНГИ І ЗА ЦЕ… НОВА ВЛАДА, ЗАУВАЖТЕ, НЕ Вчорашня, ЩО РОБИТЬ!…ЗАПИТАЄТЕ! А ОСЬ,ЩО!
ОБЛАСНА РАДА за це ще й трудову угоду ПРОДОВЖУЄ ФЕДОРЯЦІ НА 5 РОКІВ!
ПРАВДА, молодці! ” Дякуємо” ВАМ ЗА ЦЕ!
За рік скільки склоків та інтриг, брехні виросло у цьому закладі, не порахувати! ЗА це треба поощрять!
А МИСТЕЦТВО ПОЧЕКАЄ!!!

саша :

КУди ж йдемо, в ж…, підскажіть!

жах :

” Митці” заслуговують на таку партію! Пане Обідзінський ви ж розумієте, ЧОМУ ВСЕ ТАК СТАЄТЬСЯ! про ” землю БОГДАНА І ТАРАСА” – згадали запізно! ВІТАЄМО З ПЕРШИМИМ “СОЛОДКИМИ” ЯГОДКАМИ! А УРОЖАЙ “ДОБРИЙ” ПІЗНІШЕ БУДЕ!

Богдан :

Ха-ха-ха!Люди же на МАЙДАНЕ стояли! И они ни при чом! КАк это понять.! Это кто так хорошо наследил с “митцив” Вот это изменения во власти! А у неє совесть, вообще, присутствуєт! ТЬФУ!

Дід Трохим :

” ТОЖ, ПРИВІТАЙТЕ СЕБЕ”! Вже нижче впасти – просто нікуди…

АРТИСТИ :

Конкурс на посаду керівника Будинку культури був оголошений.Про його проведення було опубліковано в засобах масової інформації. До конкурсної комісії були залучені фахівці у сфері культури.Міська Рада може призначати ПІСЛЯ КОНКУРСІВ І ЛЮДИНУ З ОСВІТОЮ яка має повну вищу освіту –Черкаське музичне училище ім. С.С. Гулака-Артемовського, Донецьку Державну музичну академію ім. С.С. Прокоф’єва А що пропонують нам в ОДА: ЦИТАТА “Відповідної освіти не має. Має лише педагогічну освіту.” Педагогічна освіта конкретно ЯКА: біолог,хімік,історик,педагог-вихователь дитячого садочка???ЯКА????????

Белла :

Вродь как историк. Работала несколько лет в музее. Не сумела даже экскурсию выучить, хотя это обязательное условие. Не проявила себя с точки зрения профессии – никак. Ни организаторских, ни профессиональных качеств, ни менеджеских, ну ничего нет. Да ещё и тупая. она просто – тупая. Ещё в управе никогда не работали такие дуры. Рот вообще нельзя открывать, из него одна глупость за другой. Для культуры не имеет никакого опыта. Просто сидела три года в управе и всё. И то что работала при Тулубе, не имеет никакого значения. так как она в тои управленни была вроде мебели. Народ! Ну неужели нет больше людей достойный, чтоб поставить вообще ничто. Просто ничто.

критик :

Осипенко – це просто непорозуміння… Для ХВІЛАРМОНІІ – це “достойна кандидатура”
Вибір називається “худшиє из лучших”! Період шабаша, що тут скажеш…

Белла :

Да Вы что это не недоразумение, это просто пипец культуре области. Типа – шили плотники штаны, вот тебе и брюки, пели песенку слоны – вот тебе и звуки. Какая там филармония. Гардеробщица вот её уровень. Интересно, чья она пассия. Хто так упорно её туда лепит?

Наталя Осипенко має диплом історика, великий досвід роботи у Черкаському краєзнавчому музеї, енергійна відповідальна. Непоганим керівником обласної культури міг би стати також Владислав Чабанюк, директор заповідника “Трипільська культура”, але питання в тому, чи він захоче такої мороки.

лора :

Да…. такоі мороки може захотіти тільки Осипенко, а решта Бондаренко, та Власов з освітою і поряд не качалися з такою” супер-моторісткою широкого профілю” А краєзнавчий музей, як ніхто знає Який вона спеціаліст!
Лариса, А Чабанюка вашого викликали лише для голосування, він про це добре знає…

Белла :

Иметь диплом историка не означает им быть. Тем более историка ЧНУ. Интересно,какие же у неё есть достижения как у историка, научные труды, выступления? А разве историк не может выучить экскурсию? А какие достижения у неё уже в управе? Что она там делала, бумажки с кучки на кучку перекладывала? Не смешите. Какой там работник. Просто интригантка, поддельщица письма против Джуры. Короче, культуру области решили развалить. Жах!

євген :

Шкода, пане Обідзінський, що вас так ніхто і не почує….

Ольга :

Наверное самое первое кого надо наказывать за Беззаконие это ТЕХ кто принял документы на рассмотрение без конкурса и вообще-принял эти документы к рассмотрению без соответствия, на основании чего,СВОБОДНОЕ МЕСТО? взяли бы еще с дипломом Детского сада.Начинать ЛЮСТРАЦИЮ с КОМИСИИ, кто те 20 человек-которые позволили себе голосовать за человека без соответственного образования.ИХ к ответу и немедленно получить от них объяснения на основании чего ГОЛОСОВАЛИ,могли проигнорировать,потребовать проведения конкурса.Не позволим такого “підрахунку”.

культура :

Спросите у Оли Мартиновой, может она знает кто инициировал и продвигал кандидатуру Осипенко!

працівниця :

Цитата:”Наталя Осипенко має диплом історика, великий досвід роботи у Черкаському краєзнавчому музеї, енергійна відповідальна.”Відповідь- ТУДИ РОБИТИ без конкурсу ХАЙ і продвигається,а з “мистецької ради”-ВІДПОВІДЬ та ЛЮСТРАЦІЯ.Хоть хватить розуму в керуючих ОДА не підписати ГАНЕБНОГО призначення.

не РАДА :

з САЙТУ
http://www.ck-oda.gov.ua :Одна особа може помилятися, а декілька фахівців спільними зусиллями приймуть правильне рішення.До складу цієї ради ввійшли:ФІЗЕР
Іван Васильович,КОВАЛЕНКО
Валентина Михайлівна,ФУРСЕНКО
Сергій Михайлович,МАРТИНОВА
Ольга Михайлівна,КРЮЧКОВ
Віктор Григорович,ДЖУРА
Наталія Григорівна,БАБАК
Микола Пантелеймонович,БОБРОВ
Сергій Анатолійович,ГОЛИШ
Григорій Михайлович,ЗАЙНЧКІВСЬКА
Лідія Іванівна,ІЩЕНКО
Юрій Петрович,КОСЕНКО
Іван Семенович,МЕЛЬНИЧЕНКО
Василь Миколайович,ПОБІРЧЕНКО
Наталія Семенівна,ПОЛІЩУК
Володимир Трохимович,СТАДНИК
Олександр Іванович,ТЕЛІЖЕНКО
Олександра Василівна,ЧАБАН
Анатолій Юзефович. ХТО з переліку Вищої ради митців області ГОЛОСУВАВ? Назар Обідзінський Народ ВАС почув.Хто зможе відповісти ЩО В НАС ЗА ВИЩА РАДА, для яких цілей?

БУК :

Ситуація з начальником управління культури викликає гіркий сміх.Зразу видно, що на культуру і на її служителів нашим “митцям” і високопосадовцям – плювати. Не враховуються ні професійність, ні знання, аби була вигідна для своїх справ людина. Такий підхід виявився під час голосування за особу, що відзначилась непорядністю, інтригами, кар”єризмом.Невже ж у сфері культури на Черкащині немає достойної кандидатури?!

Маруся :

повна дурня. Невже немає тих хто хоть щось петрає в культурі

лора :

Не вводьте в оману – це поданий список Вищоі ради митців! Якраз нас ніхто і незапрошував, за винятком двох- трьох осіб. А решта були визначені по ” конкретних” цілях…
До речі, щоб зализати рани, список хто голосував лише виготовляється на затвердження , ну звичайно, заднім числом… Ось і всі вам зміни в державі! Живіть з ними і радійте!

SOS :

Не “прачечная” а С.рачечная….Там і то все набагато чистіше, чим в Черкаській “обласній” культурі.

вибирай :

З достовірних джерел: Участь у координаційних нарадах від черкаської культури бере…головний бухгалтер управління Марина Ляпунова”.То вже-б за неї голосували, на заходах під Чигирином вона навіть була під час “купленого” лікарняного поруч з Ткаченко та Коваленко і працює в управлінні з часів Януковича-Тулуба.На ф.іг освіта, як все підходить,і “свой человек”.

допоможіть :

ЮРІЮ ОЛЕГОВИЧУ, ВИ ПЕРША ОСОБА В ОБЛАСТІ, ЯКА Є ЗРАЗКОМ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ВЕРОВЕНСТВА ЗАКОНУ.

ЯК ДІЮЧИЙ ГУБЕРНАТОР ЧИ

МАЄТЕ ПРАВО РОБИТИ ТАКІ ПОМИЛКИ, ТИМ ПАЧЕ ВАМ ПРО ЦЮ КАНДИДАТУРУ ГОВОРИЛИ.
ЦЕ ВИКЛИКАЛО МОРЕ ОБУРЕННЯ – ЩЕ Ж В ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ 6 тис. 920 ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ! А ЯК ЖЕ ІХНЯ ДУМКА. ХТО ІІ ДОПУСТИВ ДО УЧАСТІ, ВЗАГАЛІ! ДО ЯКИХ ПІР МИ ТАК БУДЕМ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ!!! ЩО ЦЕ РОБИТЬСЯ!
ВИ САМІ ОСОБИСТО ПЕРЕГЛЯДАЛИ ПРОФ. ЦІЄІ КАНДИДАТУРИ! ЗАВТРА СОРОМНО НЕ БУДЕ! БО Ж ВАША ПІДПИС ОСТАННЯ – НЕ КОВАЛЯ! ТО МОЖЕ ВАРТО ДО ЦЬОГО ПИТАННЯ ПІДІЙТИ З ПРОФЕСІЙНОІ СТОРОНИ! МИ ЦЕ ТАК НЕ ЗАЛИШЕМО! ЦЕ Ж ДРУГА СИСОЄВА!

рятуйте культуру :

Слухайте – так уже вчора Т.В.О. управління культури повіз могорич в Міністерство…
Дуже швидко-швидко треба, всіх пхають в шию! ЧОМУ! Боітеся, що не встигнете! СПІШІТЬ!
А МАДІСТКА МАРТИНОВА ЗАЯВИЛАСЯ В УПРАВЛІННЯ( ВОНА ЗВІДТИ І НЕ ВИЛАЗИТЬ) МІРЯТИ НОВИЙ ФАСОНЧИК – ТРЕБА Ж ПРИБРАТИ ДЛЯ ” ІНАВГУРАЦІІ”…
В УПРАВЛІННІ З РАНКУ ДО ВЕЧОРА З ХВІЛАРМОНІЄЮ ЧАЙ_- КАВУ П”ЮТЬ, ТОРТИКИ ЖРУТЬ…ПРАЗНУЮТЬ!
НЕ ЗЛИПНЕТЬСЯ!
ВАЛЕНТИНО МИХАЙЛІВНО , ЦЕ Ж ВАШІ ЛЮДИ, ПОЦІКАВТЕСЬ ІХНІМИ ДІЯМИ…

Маруся :

зачем гибли люди на майдане? Куда смотрит облсовет ведь п.Коваленко знает людей из культуры? Зачем нам очередной тупизм там в управлении все как на подбор. ЛЮДИ,КУЛЬТУРА НУЖНО САМИМ НА ГОРЯЧИЕ ЛИНИИ КОРУПЦИОННОГО КОМОТЕТА ЗВОНИТЬ

Тревога :

Номер телефону напішіть,БУДЕМ НЕ ТІЛЬКИ ДЗВОНИТЬ, А І В КОЛОКОЛА БИТЬ!!!!!!

БУК :

Людоньки добрі,да шо ж це робиться!?Заслуженными артистами,знающими глубоко своё дело библиотекарями,музейщиками собираются назначить руководить полуграмотную,вертлявую интригантку!К комментариям Беллы мало что можно добавить-видно она знает Осипенко близко.Как могла она работать в музее, не зная самого музея и истории края,чем вообще там занималась?Мне как работнику культуры стыдно работать под началом такой недалёкой особы! Хотя кто нас спрашивает,а не мешало бы!Интересно,в ОДА заходят на этот сайт,слышат эти крики души?

память :

избранные не дают о себе забыть.Читайте вспоминайте.

Вгору