Начальником управління культури ОДА хочуть призначити чиновницю без відповідної освіти

11 червня 2014, 18:02

У Черкасах начальником управління культури Черкаської ОДА можуть призначити чиновницю, яка працювала в цьому ж управлінні за часів Януковича-Тулуба. Жінка не має відповідної освіти, а лише педагогічну. Про це у своєму блозі пише голова громадської організації "ВОЛЯ ХХІ" Назар Обідзінський, інформує vikka.ua.

Як пише Обідзінський, учора відбулося засідання мистецької ради, на якому серед питань було узгодження кандидатури на вакантну посаду начальника управління культури Черкаської ОДА.

Конкурс, за яким би мав бути призначений новий очільник управління, проведений не був, тож присутнім запропонували обрати нового начальника серед трьох кандидатур: Олександр Бондаренко, Наталія Осипенко, Олексій Власов.

Обідзінський характеризує кожного з кандидатів:

"Олександр Бондаренко – режисер, постановник, виконавець, ведучий патріотичних заходів за останні 10 років. Навіть у часи правління Януковича та Тулуба в Черкасах, він готував патріотичні, опозиційні заходи, в найтрагічніші часи був присутній на Майдані. Освіта – Канівське культурно-освітнє училище.

Наталія Осипенко – працівниця управління культури Черкаської ОДА у часи Януковича-Тулуба. Відповідної освіти не має. Має лише педагогічну освіту.

Олексій Власов – киянин, бізнесмен, виконавчий директор міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова", продюсер багатьох проектів, пов'язаних з мистецтвом та культурою. Освіта вища. Має рекомендації від Смілянської народної ради, редакції Київського бюро радіо "Свобода", від засновників конкурсу "Коронація слова", фонду "Мистецька скарбниця", від національної спілки кінематографістів, Національної спілки письменників України, Черкаської організації НСПУ, фонду "Тодось Осьмачка", письменниці, нардепа Марії Матіос".

За словами Назара Обідзінського, членам мистецької ради було роздано 20 бюлетнів. Голосування і підрахунок відбулися за участі члена самооборони та самого Обідзінського як члена люстраційного комітету. Після підрахунку з'ясувалося, що перемогу здобула Наталія Осипенко.

"На зібранні багато говорили про необхідність докорінних змін у державі, про реформи, про кадрові питання, які необхідно вирішувати з новим підходом, про те, що новими очільниками департаментів та відомств повинні бути нові представники нової думки, патріоти, а не звичайні функціонери-держслужбовці. Усі одноголосно підтримували такі месіджі, додавали свої полум'яні слова стосовно побудови нової України - некорумпованої, без кумівства та діячів-підлабузників та решти бюрократів, – зазначив Обідзінський. – Тож, привітаймо себе! Не дарма відбулась Революція Гідности. Не задарма полягла у цій революції Небесна сотня. Ми вже докорінно змінюємо систему влади у державі, зокрема, на Черкащині – землі Богдана і Тараса, серці України, – іронізує патріот.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору