На Звенигородщині жінка понад 40 років жила без паспорта

10 квітня 2023, 14:11

Онуки 68-річної Тетяни зі Звенигородщини звернулися до міграційників, аби допомогти своїй бабусі вперше за тривалий час отримати паспорт громадянина України.

Родичі пояснили, що жінка тривалий час проживає на Звенигородщині без документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство. Понад 40 років тому втратила паспорт громадянина СРСР зразка 1974 року, а за оформленням нового документу – не зверталася.

Жінка має порушення рухових функцій та пересувається за допомогою крісла колісного, тому питання встановлення групи інвалідності через відсутність паспорта залишалося не вирішеним.

Міграційники надали онукам пані Тетяни роз’яснення та перелік документів, необхідних для оформлення ID-картки їхній бабусі. Згодом – допомогли в оформленні та провели необхідні перевірки й процедуру ідентифікації, результатом якої стала видача паспорта громадянина України.

ID-картка – незамінний документ з 14 років. Оформити паспорт громадянина України у формі картки можна у найближчому підрозділі Міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

За інформацією пресслужби Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору