На Звенигородщині засуджений за зґвалтування тещі повернувся додому

18 листопада 2020, 08:39

Обвинуваченого у зґвалтуванні власної тещі засудили на умовний термін. Про це повідомили у Звенигородській прокуратурі. Наразі чоловік повернувся додому. Нагадаємо, у селі Михайлівка 48-річний чоловік зґвалтував майже вдвічі старшу матір дружини. Інцидент трапився 16 серпня вночі.

Про це інформують "Вісті Черкащини".

За словами його рідних, ситуація нібито була навмисно підлаштована.

- Йому зробили таку славу, що прямо монстр. – обурюється рідна сестра засудженого. Називатися не хоче. – Йому приписали те, чого немає. Він не винний. Це дружина все зробила. Не раз його підставляла. Хотіла посадити його на 10 років. Не можу стверджувати, але нібито мала тоді кавалера.

Зараз подружжя живе в одному будинку, але в різних кімнатах.

- Вона живев одній частині будинку, він – в іншій, – продовжує жінка. – Йому хату купили наші батьки. З початку він жив у мене, але повернувся додому через сина. Нічого з того, що йому приписують, брат не робив. Баба сама казала, що підписувала все, що їй давали. На ній жодного синця не було. Чого б він ліз до неї та ще й у вікно? Мав ключ від дверей, бо носив їсти. Він роботяга і йому б не прийшла така ідея в голову. Проти нього немає доказів. Прокурори тиснули на нього, щоб погодився на умовне.

Разом з дружиною засуджений прожив 19 років. Остання зараз жодних коментарів давати не хоче. Раніше заявляла, що піде з дому, якщо чоловіка відпустять. Звинувачувала його в моральному насильстві впродовж багатьох років. Разом виховують сина-підлітка.

Сам засуджений не захотів коментувати своє повернення додому. Основною причиною умовного терміну для нього стала заява тещі, в якій пенсіонерка відмовилася від претензій та просила не саджати зятя за ґрати.

- Чоловік повністю та беззаперечно визнав свою провину. – каже прокурор Звенигородської районної прокуратури Олександр Шмельов. – Тещі на суді не було у зв’язку з написаною заявою про те, що претензій не має та просила не садити його до в’язниці. Йому присуджено мінімальний термін в 5 років з іспитовим терміном 3 роки. Чим постраждала мотивувалася, я не знаю. Не чужі люди все ж таки. Можливо через це.

Судмедексперти під час слідства підтвердили факт сексуального насилля над жінкою. До цього випадку чоловік жодного разу в поле зору правоохоронних органів не потрапляв. Раніше сам працював у міліції. За словами сестри, деякий час встиг відслужити навіть у нині розформованому ОМОНі.

З рішенням суду прокуратура погодилася та не подаватиме апеляції. Якщо засуджений протягом 3-ох років вчинить будь-який злочин повторно, змушений буде відбути за ґратами реальні 5 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору