На Звенигородщині запрацювала автоматизована система відеофіксації “Custody Records”

31 травня 2024, 08:50

Йдеться про сучасну систему контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності, що відповідає європейським стандартам. Проєкт Національної поліції «Custody Records» урочисто презентували у Звенигородському райвідділі поліції.

«Це другий територіальний підрозділ на території Черкаської області, де почала працювати система «Custody Records». Надалі ми плануємо впроваджувати її в інших підрозділах, що буде запорукою ефективної роботи поліції, а також співпраці з громадянами й забезпечення їх права на захист», - зазначив начальник поліції Черкаської області Олег Гудима.

Для належної роботи інформаційної системи «Custody Records» у відділі поліції переоблаштовано внутрішній простір. Всі приміщення та коридори оснащені відеокамерами. Це здійснено відповідно до вимог міжнародних стандартів з дотримання прав людини.

«Система «Custody Records» передбачає забезпечення та дотримання всіх прав затриманих осіб – це перше, що нам потрібно тому, що це безпекова складова громад. Вона дає безпеку і впевненість самому поліцейському тому, що існують такі випадки як звинувачення поліцейського в тому, що він не робив», - резюмував заступник начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України Володимир Захаренко.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору