На Золотоніщині чоловік підпалив стерню та згорів

28 жовтня 2019, 15:34

На Покрову, 14 жовтня, в селі Подільське Золотоніського району згорів на полі 55-річний Анатолій Пархоменко, пишуть Вечірні Черкаси.

– Дуже хороший чоловік був, майстер на всі руки, – розповідає сільський голова Артем Кухаренко. – Працював завгоспом у школі, зварювальником, слюсарем. У той день змолотив кукурудзу. Вирішив спалити стерню. Було сухо, розгорілося. Вогонь перекинувся  на сусідські городи, де ще стояла незібрана кукурудза. Чоловік почав нервуватися, побіг гасити самотужки. Ніхто із сусідів не побачив. Анатолій Пархоменко гасив ногами, бо обгорілі були. Надихався чадного газу, впав, знепритомнів і помер. Там його згодом і знайшли. У сусідів обгоріло 10 соток кукурудзи. Хіба людське життя варте було такого? Шкода чоловіка.

Сільський голова каже, що такого похорону в селі давно не було.

– Покійний мав дружину, двоє синів, багато родичів, а ще більше знайомих.  Поз’їжджалися з усіх кінців області й України. Дуже багато людей було. Такого похорону село ще не бачило.

Сини й онуки Анатолія Пархоменка живуть у Золотоноші. За розповідями односельців ледь не щодня приїжджали провідувати батьків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору