На Золотоніщині відремонтували під’їзди до залізничного переїзду (фото)

10 серпня 2018, 16:00

На Золотоніщині відремонтували під'їзди до залізничного переїзду (фото)

Під’їзди до залізничного переїзду км 871, що знаходяться в межах с. Благодатне Золотоніського району, вже відремонтовані. Відтепер на місці пошкоджених раніше плит – оновлене асфальтне покриття. Про це повідомив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.

На Золотоніщині відремонтували під'їзди до залізничного переїзду (фото)

Костянтин Омаргалієв поінформував також в цілому про перебіг ремонтних робіт на дорогах місцевого значення в області:

– Тендерні процедури на здійснення ремонтів та експлуатаційне утримання автомобільних доріг, що проводить ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» на електронному майданчику державних закупівель Prozorro, тривають. На сьогодні оголошено 142 пропозиції. Відбулось 94 з них – на майже 288 млн грн. Станом на сьогодні поточний середній ремонт доріг місцевого значення завершено на 7 об’єктах, зокрема в Канівському, Христинівському, Шполянському, Уманському районах  та в м. Сміла. Поточний дрібний водночас зроблено на 16 об’єктах, а саме: в Звенигородському, Золотоніському, Смілянському, Черкаському, Драбівському та Чигиринському районах. Розрахунки за виконані роботи становлять 83 млн грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА.

На Золотоніщині відремонтували під'їзди до залізничного переїзду (фото)

Пупсік сказав:

Скоро залатаємо одну яму, і будемо писати

Володимир сказав:

От написали завершили ремонти. От тільки де??? На Золотоніщині напрямок на Чорнобай непроїзний, в Черкаському районі на Корсунь на проїхати, в місті Сміла Кіровоградський напрямок зруйнований. Де дороги?

Вгору