“Деокупація Донбасу – це не лише реінтеграція, а й відбудова соціальної та економічної сфер на звільнених територіях”, – Наливайченко

10 серпня 2018, 15:25

"Деокупація Донбасу  – це не лише реінтеграція, а й відбудова соціальної та економічної сфер на звільнених територіях", - Наливайченко

На тимчасово окупованих територіях необхідна моніторингова місія ООН. Про це заявив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Він  переконаний, що діюча влада не бажає допускати на Донбас миротворчу місію ООН та вважає, що громадянам України збрехали та в чергове намагаються замовчати це питання.

- Нам потрібна моніторингова місія ООН, наголошую, як відповідальний політик і досвідчений дипломат, - зазначає Наливайченко.

На думку політика, на тимчасово окупованих територіях конче необхідна така місія. Оскільки вона передбачає задіяти міжнародні гуманітарні програми і фонди, щоб ефективно вирішувати актуальні питання на вже звільнених територіях.

- У моєму плані деокупації вона передбачена. Насамперед це відновлення інфраструктури, доріг, лікарень, шкіл і житла. Треба дати переселенцям можливість повернутися додому. Ось для цього була потрібна місія ООН, а не балачки про миротворців від влади, - зауважив пан Валентин.

 

 

Коментарі

Вгору