У Каневі малозабезпеченим громадянам дають безкоштовні дрова

10 листопада 2019, 20:02

Канівське комунальне підприємство «Місто», що займається, зокрема, санітарною вирізкою дерев, забезпечувало малозабезпечені категорії громадян відходами деревини у вигляді дров для опалення осель.

Протягом останніх років послуга набула значної популярності, - зазначають у міській раді.

Ще б пак, на ринку машина дров сьогодні коштує до 5 тис.грн. А тут безкоштовно, та ще й привезуть до самої оселі. Однак кількість пільгових категорій, які можуть претендувати на допомогу у вигляді дров, розширилась. Зокрема, додалися учасники бойових дій в зоні АТО. Відповідно, збільшилась і кількість заяв, що надходять на ім’я міського голови. Відтак, постала необхідність упорядкувати систему надання натуральної допомоги.

Для цього члени виконкому зібралися на позачергове засідання. Серед іншого вони затвердили Положення про порядок надання натуральної допомоги (безкоштовне виділення дров) та склад комісії по розгляду звернень на їх отримання, встановили і об’єм натуральної допомоги в обсязі 4,3 м куб. дров.

Ухвалене рішення передбачає, що відтепер особи, яким виділено дрова, мають оплатити транспортні витрати, понесені  підприємством, або ж зможуть забрати їх самостійно з місця складування. 

Також у ході засідання було затверджено перелік громадян, яким передбачається надання допомоги у вигляді відходів деревини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору