На заводі спростовують інформацію про викрадення начальника Придніпровського відділу ДВС

25 грудня 2016, 23:50

antireklama-konkurentov

У Черкасах невідомі викрали на мікроавтобусі начальника Придніпровського відділу Державної виконавчої служби. Інцидент стався 21 грудня. Така інформація надійшла в обласну прокуратуру. Після приїзду слідчо-оперативної групи факт викрадення не підтвердився. Натомість правоохоронці дії невідомих трактують як втручання у діяльність працівника державної виконавчої служби. Встановлено, що директор одного із підприємств разом з приблизно двадцятьма особами, погрожуючи фізичною розправою, змушували начальника відділу ДВС зняти накладений раніше арешт на рахунки цього підприємства.

Як стало відомо Інфомосту із власних джерел, мова йде про Черкаський автомобільний ремонтний завод. У самому ж підприємстві інформацію спростовують.

– Нам про це нічого не відомо, – говорить заступник директора Ігор Стеценко. 
Рахунки підприємства дійсно арештовані, однак, каже керівництво, це сталося через борги за попередні роки роботи. Мовляв, після приходу у листопаді минулого року нового керівника Леоніда Станчука,  завод почав працювати із новими потужностями та має змогу сплачувати борги. Нині, говорить Стеценко, завод виконує замовлення Міноборони.

Ще один заступник директора Сергій Ладан повідомив, що Адмінсуд вже ухвалив рішення про скасування Постанови щодо арешту рахунків підприємства. Тож найближчим часом рхунки підприємства мають розблокувати.

Про інцидент із начальником Придніпровського відділу Державної виконавчої служби Ладан говорить наступне:

– Ніякого нападу не було. Ми приходили до відділу ДВС, аби пояснити, що завод виконує важливі функції щодо обороноздатності країни. Але щодо викрадень – це чіясь фантазія.

Поділитись

Коментарі

Вгору