На закинутій території в Черкасах створюють алею за півмільйона (фото)

21 березня 2019, 21:43

На закинутій території в Черкасах створюють алею за півмільйона (фото)

Черкаські комунальники почали облаштовувати пішохідну алею по вулиці Пастерівській, між вул. Гризодубової до вул. Чайковського, пише "18000".

Роботи виконує приватний підрядник на замовлення КП “ЧЕЛУАШ”. Загальна вартість проекту – близько 500 тисяч гривень. На ці кошти має бути прокладена пішохідна алея шириною 1,5 метра вздовж всієї ділянки, а також планова територія. З часом ширину алеї планують збільшити за наявності фінансування.

Нині проект фінансують коштом “спонсорської допомоги”, без залучення ресурсу місцевого бюджету.

Директор КП Олексій Мельник каже, що додатково департамент ЖКК проведе роботи з озеленення території за кошти природоохоронного фонду.

На закинутій території в Черкасах створюють алею за півмільйона (фото)

Фото Олександра Радуцького

Зі слів Мельника, ця ділянка багато років була негосподарована і використовувалась переважно мешканцями прилеглих будинків для складання великогабаритного сміття та проїзду автомобілів в порушення правил дорожнього руху. На думку очільника КП ЧЕЛУАШ, озеленення цієї території дозволить не лише створити додаткову зону рекреації в житловому секторі, а і вирішить питання неналежного стану території.

Натомість депутат міськради Олександр Радуцький розкритикував ідею комунальників.

На його думку, місце не підходить для прогулянкової алеї, оскільки там спостерігається значний рух транспорту, а поряд розміщений сквер “Весна”.

Крім того, за словами Радуцького, під майбутньою алеєю є водогін, що перебуває в аварійному стан. Фінансування робіт здійснюється, за інформацією екс-секретаря міськради, коштами, отриманими від Черкаської ТЕЦ.

Читайте такожЧеркаська мерія посприяє оновленню табличок для пішохідного туристичного маршруту.

 

Анатолий сказав:

л логика тротуары убитые но дорогу делаем посред дороги. и ралуцкая неправа а по бульвару машиннету?

Вгору