Черкаська мерія посприяє оновленню табличок для пішохідного туристичного маршруту

14 березня 2019, 14:34

Частина табличок з QR-кодами, які вмонтували у тротуар в межах інноваційного туристичного маршруту “Крилата стежка”, зникла або ж відкріпилася від основи. Про це інформують користувачі соцмереж, пише "18000".

Черкаська мерія посприяє оновленню табличок для пішохідного туристичного маршруту

Нагадаємо, унікальний пішохідний майже 4-кілометровий туристичний маршрут передбачає знайомство із 20 історичними об’єктами – пам´ятками історії, архітектури, знакових місць Черкас. Наше місто стало шостим в Україні, де компанія Vodafone Україна реалізувала власний проект із розвитку туризму “Vodafone Smart Routes”.

З моменту встановлення табличок не минуло і року. Як повідомила заступниця міського голови Людмила Бордунос, місто звернеться до компанії з проханням оновити таблички.

– Оскільки ці таблички виготовлювалися не за бюджетні кошти, а компанією Vodafone Україна, то міська рада звернеться до них і з проханням оновити ці таблички, – говорить Бордунос.

Встановлювали виготовлені компанією таблички представники КП ЧЕЛУАШ. Заступниця мера повідомила, що надасть підприємству доручення закріпити таблички міцнішим матеріалом.

Вгору