На виконкомі сперечаються, про те, нові чи старі тролейбуси купувати місту

26 липня 2019, 10:32

Відповідно до програми розвитку міського електротранспорту у м. Черкаси на 2017-2020 роки, для міста передбачено закупівлю нової техніки. Про це під час засідання виконкому заявив директор КП "Черкасиелектротранс" Петро Кучер.

Відтак, він звернувся до членів виконкому із пропозицією виділити із визначеної департаментом суми кошти на закупівлю трьох нових машин.

- Електротрансом оголошено тендер на закупівлю 3-х нових тролейбусів вартістю 16,5 млн грн, - зазначив він.

Така заява викликала бурхливе обговорення серед присутніх. Окремі члени виконкому почали закидати, що це занадто дорого. До того ж, міська рада вже прийняла рішення, згідно з яким підприємство мало закупити вживані тролейбуси. На це Петро Кучер зауважив, що тендер було оголошено під очікувані кошти, що мали виділитися на програму розвитку електротранспорту.

- Сьогодні старі тролейбуси треба просто змінювати на нові, - підсумував свій виступ Петро Кучер.

Присутні на засіданні працівники підприємства при цьому нарікають, що міська влада говорить про комфортний міський транспорт, але разом із цим приймає рішення про закупівлю вживаних машин. Зрештою, за результатом обговорення спільної згоди присутні так і не дійшли. Міський голова зауважив, що інформація була прийнята до відома, а як вирішиться доля оголошеного тендеру - покаже час.

Коментарі

Вгору