На вихідні в області дощитиме

08 липня 2022, 20:34

Наш регіон опинився в улоговині південного циклону, «затиснутий» із заходу та сходу відносно малохмарною антициклональною погодою. Над Черкащиною «завис» хвильовий атмосферний фронт, який сьогодні ввечері та наступної ночі зумовить грозо-зливову небезпечну ситуацію.

"Враховуючи, що фронт має теплі та холодні ділянки, зливи можуть бути як вночі, так і в денні години. Дуже висока вірогідність того, що локально випадатиме значний дощ", - повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Вже завтра атмосферний фронт почне розмиватись, тому зливи з грозами набудуть локального та короткочасного характеру. При цьому, температурний режим мало зміниться, вночі прогнозується 14-19°, вдень 24-29°.

Нестійка погода збережеться щонайменше до 12 липня. За попередніми оцінками, потім погоду нашого регіону формуватиме антициклон, атмосфера стабілізується. Сонячна енергія прогріватиме атмосферу, тож вже із 14 липня на Черкащину повернеться спека. Температура вночі 15-20°, вдень 28-33°.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору