На весіллі у городищан гуляла тисяча байкерів

10 вересня 2015, 11:50

1

Справжнє байкерське весілля відбулося у Городищі. На щасливу дорогу сімейного життя стали Сергій та Іра Атаманенки, пише Нова Доба.

Відзначали цю визначну подію не вдома і не в ресторані, а в колі байкерів. У Городищі саме проходив перший міжнародний мотофестиваль «Колеса волі». Батько молодят допомагав байкерам з організацією фестивалю.

Захід проходив на території парку колишнього цукрокомбінату. Там встановили великий весільний намет, святкові столи, на багатті в казанах готувалися смачні наїдки. Гостями були рідні, друзі та близько тисячі байкерів, які з’їхалися на фестиваль. Колона байкерів супроводжувала молодят поїздкою містом.

2dbda652cecb6cc31dd0e57358db1c08

Фестиваль організував лідер місцевого клубу байкерів «Маніжа» Олександр Шендрик за підтримки столичного мотоклубу «Мота». Готуючись до зльоту, активісти байкерського руху та добровільні помічники провели генеральне прибирання парку та прилеглої території. Позбирали та повивозили сміття, повикошували траву і бур’яни, повирубували чагарники, подбали про побутові зручності. Навіть побілили бордюри біля прохідної, що востаннє робилося ще як працював завод – до Першотравня. Клопотів було багато, коли темніло – працювали при світлі фар. Але зусилля того варті! Учасники фестивалю належно оцінили працю організаторів. Навіть недопалки не кидали під ноги – тільки у спеціально поставлені діжки.

Багато байкерів та їхніх сексапільних подруг були в барвистих вишиванках, мотоцикли прикрашені синьо-жовтими прапорами. Також на території парку майоріли понад 30 українських прапорів. Їх подарував Городищу приватний підприємець Дмитро Сало із Золотоноші. При в’їзді на територію фестивалю закріпили державний прапор, розміром 6х4 м. За традицією, гостей частували великим 2-метровим тортом синьо-жовтих кольорів. Величезну допомогу фестивалю надав генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко зі Шполи. Завдяки його щедрості та безкорисливості на багаттях смажився бичок та сім баранів, тож частування вдалося на славу!

23Фестиваль видався веселим, енергійним. Усі учасники отримали значок, бейджик та футболку з символікою фестивалю. Хто пред’являв спеціальне запрошення, які поширювалися на інших мотофестивалях країни, тим наливали 50 грамів коньяку. На сцені упродовж двох днів присутніх розважали популярні байкерські рок-гурти: «Вперше Чую», «Арія», «AC/DC», «sluCHINAtown», «Глен Моранж». Музиканти виступали наживо, з повною самовіддачею, не шкодуючи голосу і апаратури. Уся територія здригалася від потужних децибел. Місцеві жителі також приходили послухати рок-концерт, подібного якому ще ніколи не було в Городищі.

Своє уміння демонстрували завзяті мото-каскадери, виступали стриптизерки, було вогняне шоу та рок-дискотека. Влаштували веселі та екстремальні конкурси з солідними призами. Наприклад, переможець змагань на найповільнішу їзду байкер Покемон із Кременчука отримав у нагороду справжній мотоцикл-чопер! Було багато дружнього спілкування, пісні під гітару біля багаття, шашличок… Виїздили байкери і в місто. Організованою колоною ефектно зробили два кола центральними вулицями, зупинилися на площі Миру. З байкерами радо та охоче фотографувалися діти і дорослі. Неймовірне захоплення викликали «залізні коні» байкерів – наворочена техніка усіх видів та модифікацій.

Мотоклуб «Маніжа» є найстарішим в Україні – діє з 1978 року, нині оформлений як громадська організація. Зльоти байкерів Олександр Шендрик проводить з 2008 року. Приїздять учасники з усієї України, а також представники Молдови, Польщі, Німеччини та навіть США.

Коментарі

Вгору