На «вечірці білого настрою» черкащан навчали танцювати бачату та показували комедію (фото)

03 серпня 2020, 19:15

Захід відбувся 31-го липня на Митницькому пляжі. За словами організаторів, подію відвідали понад сотня черкасців. Гаслом вечірки «White Mood Party» стало «танцюй, дивись, живи».

Навчали танцювати бачату тренер соціальної латини Антон Ткалич і тренерка сучасної хореографії  Валерія Ненахова.

Фото: Дар'я Роженкова

- Багато дівчат і хлопців танцювали настільки гарно й впевнено, ніби не вперше. У Черкасах дуже танцювальна молодь, - розповідають хореографи.

 Валерій, 18-річний черкасець, каже, що танцювати його змусила дівчина, з якою він нещодавно познайомився.

- Вона сказала, що дасть мені шанс, якщо я гарно танцюю. Через декілька днів дізнався про те, що на пляжі будуть показувати фільм і навчати танцювати. Тому вирішив одразу два зайця спіймати – показати, що я гарно танцюю, і на фільм повести. Так ще й зекономив, - жартує Валерій.

Після хореографії латинського танцю черкащани переглядали фільм «Мої думки тихі». Фільм для демонстрації надала українська кінокомпанія «Артхаус Трафік».

Перед переглядом кінострічки один із акторів фільму, черкащанин Максим Бурлака, зустрівся з глядачами. Він розповів, як потрапив у склад акторів фільму.

- Я абсолютно випадково став актором «Моїх думок…». Коли закінчив школу, переїхав до Києва з Черкас і там пішов навчатися на актора. Кар’єра якимось чином потроху розвивалася, але потрапив до кінострічки я не через кастинг.  Просто ми разом із режисером фільму грали у футбол. І через деякий час, коли вони кастингували акторів, мене покликали на проби. Я підійшов завдяки своїм антропометричним даним, - жартує Максим Бурлака.

За спостереженнями організаторів, усього «вечірку настрою» відвідали понад 100 черкащан. Переглядали фільм одночасно близько 50 черкасців, для яких облаштували додаткові зони для сидіння. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору