10 кг за два дні: у Черкасах голова ОСББ скуповує амброзію

03 серпня 2020, 20:04

Фото Олександра Докучаєва

Голова ОСББ на вулиці Героїв Дніпра, 81 Олександр Докучаєв, разом з іншими мешканцями будинку, скуповує у людей амброзію. У такий спосіб чоловік вирішив боротися зі шкідливою рослиною.

Приймають амброзію з понеділка до суботи о 18:00-20:00, лише у повнолітніх осіб. Рослини повинні бути з корінням, ціна за один кілограм - 3 гривні.

Олександр Докучаєв розповідає, що розпочав цей проєкт з метою зменшити кількість амброзії на Митниці. 

- У мого сина дуже сильна алергія на амброзію, і таких як він багато. Тому разом з однодумцями ми вирішили самостійно боротися з цією рослиною, адже міська влада нічого не робить, - каже голова ОСББ.

Олександр говорить, що за перші два дні їм вдалося зібрати 10 кілограмів амброзії.

Фото Олександра Докучаєва

- Здебільшого рослини продають безхатченки, оскільки для них це легкий та швидкий заробіток. Та й взагалі різні люди цікавляться нашим проєктом, пропонують свою допомогу. Багато хто зацікавлений в тому, щоб організувати подібне біля своїх будинків, - розповідає Олександр.

За його словами, зараз рослини пакують в сміттєві пакети, аби надалі утилізувати. Купуватимуть амброзію ще тиждень, адже потім вона  почне активно цвісти і вже не буде сенсу її збирати.

- Я переконаний, що наступного року ми продовжимо та вдосконалимо наш проєкт. Я вже розумію, що починати потрібно було трішки раніше та робити більшу рекламну кампанію. Звичайно, було б добре, аби така ініціатива була на рівні міської влади, - каже Олександр Докучаєв.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віктор :

Бог на поміч, молодці, якби можливо було заставити здавати ту отруту можновладців

Вгору