На Уманщині запрацювала ще одна поліцейська станція

05 грудня 2023, 20:05

На Уманщині у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» відкрили ще одну поліцейську станцію. Вона стала вже 31-шою на Черкащині.

Поліцейську станцію відкрили сьогодні, 5 грудня, у селі Велика Севастянівка. Цьому посприяла Христинівська міська громада, яка виділила приміщення та забезпечила належні умови для виконання завдань, покладених на поліцію. На новій поліцейській станції працюватиме поліцейський офіцер громади Сергій Перепелиця. Він візьме на себе обслуговування п’яти населених пунктів та двох хуторів.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності Черкащини Олексія Прокопенка, поліцейські станції дозволяють офіцерам, які закріплені за громадою, бути у максимальній наближеності до людей і не долати кілометри, щоб прибути на виклик або прийом громадян.

- Питання безпеки, особливо у період воєнного часу, є пріоритетними в роботі працівників поліції та офіцерів громади. Співпраця з ними дуже важлива. Громадяни можуть бути впевнені, що поліцейський офіцер завжди на варті їхнього спокою та готовий у найкоротший термін прийти на допомогу, – сказав Олексій Прокопенко.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору