На Уманщині триває набір до патрульної поліції

14 листопада 2018, 17:44

На Уманщині триває набір до патрульної поліції

В Уманському районі триває набір кандидатів на службу до Національної поліції України. Спробувати себе у справі захисту спокою і безпеки громадян може кожен, кому на момент подачі документів виповнилося 18 років. Про це йшла мова під час наради керівника апарату Уманської районної державної адміністрації Наталія Сиротюк з представниками Уманського районного відділення Національної поліції України, пише "04744.info".

Варто зазначити, що конкурс до Національної поліції України складається з окремих етапів. Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього. Послідовність етапів та їх зміст залежить від посади, на яку оголошено конкурс.

На Уманщині триває набір до патрульної поліції

Етапи відбору:

  • заявка на участь у конкурсі ― заповнення анкети та надання необхідних документів;
  • тестування ― оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань;
  • медичне обстеження ― медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я;
  • перевірка рівня фізичної підготовки ― вправи на силу та витривалість;
  • тестування особистісних характеристик ― визначення психологічного портрета кандидата та проведення з ним інтерв′ю;
  • співбесіда з поліцейською комісією ― оцінка відповідності кандидата вимогам до посади;
  • спеціальна перевірка ― перевірка відомостей про кандидатів щодо існування обмежень, пов'язаних із прийняттям на службу до поліції.

Загалом конкурс триває близько 45 днів. За його результатами формується рейтинг кандидатів. Кращі з претендентів приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку.

Коментарі

Вгору