На Уманщині судитимуть жінку, яка незаконно отримувала соцдопомогу

04 лютого 2023, 15:23

33-річну жительку Баштечківської об’єднаної територіальної громади судитимуть за фактом шахрайського заволодіння бюджетними коштами.

За версією слідства, жінка упродовж 16 років проживала у незареєстрованому шлюбі з чоловіком, з яким виховувала спільних дітей. Незважаючи на це, вона регулярно подавала до органу праці та соцізахисту населення заяви, в які вносила недостовірні відомості. Зокрема, повідомляла, що не проживає з батьком своїх дітей. Через такі дії жінка заволоділа бюджетними коштами у вигляді соціальної допомоги на загальну суму понад 200 тис. грн.

Наразі кримінальне провадження перебуває на розгляді в Жашківському районному суді.

З метою відшкодування завданих державі збитків прокурором у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобаї чоловік отримав майже пів мільйона завдяки фейковій інвалідності

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Цікаво,чи понесуть відповідальність ті,хто видавав цій жінці довідки, які остання використовувала для отримання соціальної допомоги?Може так статися у правовій державі,щоб їх теж визнали співучасниками?Чи знову винною визнають лише особу,яка,невиключно,лише намагалася прогодувати власних дітей.Де ж були соціальні працівники,обов’язком яких і є виявлення подібних ситуацій???Чи саме ці соціальні працівники і виявили факт її проживання з чоловіком за наявністью чоловічих шкарпеток в коридорі???Це не жарт,а типова практика.Зазвичай,коли “дуже потрібно”,то чоловік(як особа чоловічої статі,а не в якості подружжя)обов’язково “буде” проживати в квартирі,навіть якщо працює за кордоном і має офіційну родину там.Саме так діють соціальні працівники за наказом Шишлюк Світлани Олександрівни,яка довгий час очолює службу у справах дітей.Якщо рішення щодо сумісного виховання дитини необхідно прийняти в інтересах батька цієї дитини,то він обов’язково виявиться співмешканцем матері дитини,навіть якщо ніхто з сусідів ніколи його не бачив і він проживає в іншому місті і,навіть,в іншій країні.Це робиться для того,щоб такий “батько”не міг бути позбавлений батьківських прав та не ніс матеріальної відповідальності(у вигляді штрафу)за невиконання батьківських обов’язків.В службі у справах дітей це відбувається систематично!!!Практика виправдовування “батька”,що внесений у свідоцтво про народження дитини і приниження матері,яка нерідко з останніх сил тягне дитину на собі, з неоднозначною метою часто використовується Шишлюк С.О. та її вірним замісником Вічканем В.М.

Вгору