На Уманщині повторно припинили діяльність нелегальних гральних закладів

12 лютого 2024, 15:48

На території Уманського району відновили свою роботу низка закладів, які займаються незаконною діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Правоохоронці повторно припинили діяльність мережі нелегальних гральних закладів 

Ще до завершення розслідування в кримінальному провадженні, поки тривали експертизи, причетні особи відновили свій «бізнес» в частині закладів.

Правоохоронці провели повторні обшуки за результатами яких виявили та вилучили 19 комплектів комп’ютерної техніки, відеореєстратор, інтернет-обладнання (роутери, маршрутизатори), чорнові записи щодо протиправної діяльності, а також грошові кошти, ймовірно, отримані від організації незаконного грального бізнесу.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року правоохоронці вже проводили обшуки за фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор. Тоді за їхніми результатами була припинена діяльність мережі незаконних гральних закладів на Уманщині. На місці вилучили, ймовірно, отриманий прибуток від незаконної діяльності у сумі понад 150 тис. грн.

На підставі зібраних доказів вирішуватиметься питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до протиправної діяльності.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору