На Черкащині за тиждень виявили майже 70 випадків кишкових інфекцій

22 червня 2026, 19:32

У Черкаській області зареєстрували 68 випадків гострих кишкових інфекційза минулий тиждень.

Найбільше хворих зафіксували у Черкаському районі - 47 осіб. В Уманському та Звенигородському районах захворіли по вісім людей, у Золотоніському - п’ять.

У структурі захворюваності 75% становили гастроентероколіти невстановленої етіології, 16,18% - гастроентероколіти встановленої етіології, ще 8,82% - сальмонельоз.

Спорадичні випадки сальмонельозу зареєстрували на території Шполянської, Новодмитрівської, Канівської, Ротмистрівської та Черкаської громад. Випадок ротавірусної інфекції зафіксували у Паланській громаді.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного ЦКПХ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору