На Уманщині можуть скасувати пільгові перевезення

14 листопада 2018, 11:21

На Уманщині можуть скасувати пільгові перевезення

На Уманщині опинилася під загрозою реалізація законних прав учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, людей з обмеженими фізичними можливостями та дітей з багатодітних сімей. У сільських бюджетах бракує коштів на пільгове перевезення для цих категорій населення. Як повідомили сайту «04744.info» в Уманській районній державній адміністрації, у 2016 році держава передала функцію фінансування пільгового перевезення місцевим радам.

Серед населених пунктів Уманського району, у бюджетах яких вистачає коштів на забезпечення пільгового перевезення: Паланська ОТГ, села Аполянка, Вільшана Слобідка, Гереженівка, Коржовий Кут, Коржова Слобода, Краснопілка, Ладижинка, Піківець, Полянецьке, Пугачівка, Родниківка, Ропотуха, Свинарка, Собківка, Степківка, Фурманка, Юрківка та Ятранівка.

Лише половину потрібних коштів здатні виділити на пільгове перевезення сільські ради смт Бабанка, сіл Антонівка, Вільшанка, Гродзеве, Дмитрушки, Доброводи, Іванівка, Коржова, Косенівка, Оксанина, Острівець, Посухівка, Старі Бабани, Сушківка, Текуча та Шарин.

У селі Городниця впродовж 2017-2018 років взагалі не виділялися кошти на пільгове перевезення. У селах Колодисте і Дубова не виділені кошти на 2018 рік, а у селах Рижавка, Затишок, Танське, Рогова та Черповоди зафіксовано значне недофінансування.

Через брак коштів у сільських бюджетах управління праці та соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації не може укласти з перевізниками договори щодо перевезення пільгових категорій населення з 1 листопада.

Проте якщо голови та депутати вищевказаних сільських рад найближчим часом не знайдуть кошти на пільгове перевезення, з 15 листопада пільговики не зможуть користуватися своїм законним правом безоплатного проїзду на приміських маршрутах Уманського району.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору