На уманчан чекає підвищення тарифів на вивіз сміття

15 березня 2016, 12:22

1454921468_7

Підвищення тарифів на утилізацію сміття стало ключовим питанням громадських слухань. Уманчани стверджують, що в місті недостатня кількість сміттєвих баків, і ріст тарифів є необгрунтованим. В свою чергу, організація «Екоклінер» запевняє, що в зв’язку з підвищенням курсу долара та вартості бензину - організація працює збитково, інформує Вечірня Умань.

Скільки уманчани платитимуть за сміття розповів директор організації «Екоклінер». 14 березня, під час громадських слухань Ігор Сокур повідомив, що утилізація сміття для жителів багатоповерхівок коштуватиме 165 грн. на рік - це 45 копійок на день. Для жителів приватного сектору 108 грн. на рік, що становить 30 копійок на день. 73% населення міста має пільги і користується субсидіями, для цих категорій підняття цін практично не буде відчутним.

За словами директора, підняття тарифів було спровоковано такими факторами:

Курс долара – запчастини для ремонту автомобілів закуповуються у валюті, адже техніка, що надає послуги – іноземного виробника.

Ціна дизпалива – вартість пального зросла в 3 рази, відповідно й дорожчають послуги перевезення сміття.

Порівняно з 2015 роком ТОВ «Екоклінер» запропонувала такі тарифи:

вартість послуг для приватного сектору зросте з 7.41 грн. до 9 грн. за місяць, а для квартир з 8.4 грн. до 13 грн. за місяць.

Поділитись

Коментарі

Вгору