На трьох черкаських пляжах якість води не відповідає гігієнічним вимогам

05 липня 2024, 16:50

Фахівці Черкаського обласного ЦКПХ дослідили якість води комунальних пляжів «Митницький», «Казбетський», «Соснівський – 1» у Черкасах, міського пляжу у Ватутіному та ще 24 місця масового відпочинку населення на водних об’єктах області.

Фахівці на пляжах Черкас відібрали 9 проб води та піску для досліджень за мікробіологічними, паразитологічними та санітарно-хімічними показниками.

Із них гігієнічним вимогам (водневий показник) не відповідали 3 проби води акваторії пляжів «Митницький», «Казбетський», «Соснівський-1». За мікробіологічними та паразитологічними показниками відхилень від нормативів у воді та піску пляжів не виявлено.

За цей же період у місцях масового відпочинку області відібрано 17 проб води за мікробіологічними, 7 – за паразитологічними та 13 – за санітарно-хімічними показниками.

За результатами лабораторних досліджень гігієнічним вимогам не відповідали 6 проб води за мікробіологічними показниками (індекс лактозопозитивної кишкової палички та коліфагів) у місцях масового відпочинку:

  • місто Сміла (річка Тясмин, місце масового відпочинку населення вул. Сунківська, 3 ( біля ЗОШ №6) та на річці Сріблянка, місце масового відпочинку населення по вул. Родини Бобринських, 121 ( біля стадіону «Авангард»);

  • місто Чигирин (річка Тясмин, місця масового відпочинку в районі КП Стадіон «Колос» та поблизу ресторану «Пампушка»);

За паразитологічними показниками відхилень від нормативів у воді та піску не виявлено.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного ЦКПХ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору