На території РЛП «Трахтемирів», виявлено «вишку» для незаконного полювання на тварин (фото)

27 березня 2018, 16:56

20 березня 2018 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області при проведенні природоохоронного рейду на території Регіонального ландшафтного парку «Трахтемирів» виявлено вишку та облаштоване місце на дереві для здійснення незаконного полювання на тварин, які в подальшому були знищені.

Згідно Закону України «Про природно — заповідний фонд України», полювання в регіональних ландшафтних парках заборонене.

Довідково: Регіональний ландша?фтний парк «Трахтеми?рів» — регіональний ландшафтний парк в Україні, в межах Трахтемирівського півострова (Черкаська та Київська області).

Площа 10711,2 га (станом на 2012 рік). Створений Рішенням Черкаської обласної ради від 26.02.2000 р. № 14-14.

Являє собою унікальний за геологічною будовою район, що характеризується значною піднятістю горбистої поверхні та утворенням ярів на правобережжі Дніпра. Переважають лучно-степові та широколистяно-лісові формації, зростає близько 10 червонокнижних видів рослин (цибуля ведмежа, підсніжник білосніжний, лілія лісова, рябчик шаховий та ін). Багатий тваринний світ (кріт звичайний, вечірниця дозірна, полівка лісова, миша жовтогорла, бабак, тхір чорний, лисиця звичайна, вовк, козуля європейська, лось звичайний, свиня дика). Зустрічаються птахи, занесені до Червоної книги України: орлан-білохвіст, пугач звичайний.

За повідомленням Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

Коментарі

Вгору