На строкову службу призвали понад 180 черкащан

10 жовтня 2019, 08:01

Строкову службу призову “Осінь-2019″ пройде 181 особа. Військові навчання юнаки проходитимуть у  частинах Збройних Сил України, Національній Гвардії та Державній прикордонній службі.

Із важливою подією в житті хлопців привітав голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко. Також він вручив відзнаку Президента України “За участь в Антитерористичній операції” старшому солдату Сергію Батіщеву.

За словами обласного військового комісара Євгена Курбета, перед призовом проводиться ретельний відбір міськими та районними призовними комісіями на місцях. Тож усі ті, хто виявив бажання служити, придатні для цього як за станом здоров’я, так і морально-діловими якостями.

– Служба в армії – це школа мужності, хоробрості й стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя, – наголосив Євген Курбет. – Звичайно, ніхто із призовників у зону боїв не потрапить, але отримані знання та вміння стануть їм у нагоді в майбутньому.

У продовження традиції запорізьких козаків хлопців благословив на службу військовий капелан отець Василь.

Додамо, що осінній призов-2019 триває.

Призовний вік в Україні у 2019 році встановлено на рівні 20-27 років. Чоловіки цієї вікової категорії, які визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних сил України. Служба триває 18 місяців для тих, хто не має вищої освіти, та 12, які мають вищу освіту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору