На Смілянщині сільська громада згуртувалася, аби допомогти мамі-школярці

24 березня 2017, 13:05

Нещодавно у селі Носачів, що на Смілянщині, мамою стала учениця 11 класу. Вона народила дівчинку, яку назвали Вікторією, пише "Сміла.ua".

– Правду кажуть, чужих дітей не буває. Так і ми вирішили у своєму селі. Тож, гуртом взялися допомагати і юній мамі, та її доньці, – говорить голова сільської ради села Носачів Віктор Кравченко.

За словами Віктора Андрійовича, сільська громада згуртувалася і хто чим міг допомагав – коштами, одягом новонародженій та породіллі, постільною білизною, візочком.

- А головне, разом із директором нашої школи Оленою Громовою та начальником у справах дітей Смілянської РДА Зоєю Баранюк, ми все зробили для того, аби мама з дівчинкою потрапила на реабілітацію до Ватутінського центру соціальної опіки дитини при тамтешньому міському благодійному фонді «Отчий дім», - розповідає Віктор Кравченко.

Тож найближчі півроку мама із дитиною перебуватимуть там

– У цьому центрі, а він в області один з кращих, юну маму навчають як правильно поводитися з малюком. З нею працюють профільні спеціалісти, медики, її навчають навіть тому, як правильно розпоряджатися фінансами, – говорить сільський голова. - Їздив до цього центру, бачив які там євроумови та затишок, тож перебування піде молоденькій матусі на користь.

Окрім цього, зазначає Віктор Кравченко, вже допомогли породіллі оформити усі виплати, які вона має отримувати по народженню дитини і як мама-одиначка.

– Вона дзвонить нам щодня. Тож, ми в курсі всіх її справ. Каже, разом із щоденними материнськими клопотами, встигає готуватися до випускних екзаменів у школі, – підсумовує Віктор Андрійович.

Громада обіцяє бути поруч та допомагати.

Коментарі

Небайдужий сказав:

Нехай її ще навчать користуватися презервативами-дешевше буде на майбутнє.

Черкащанка сказав:

А ця дівчина що, сирота? “Сільська громада об”єдналася”- це добре, а чому не допомагають батьки?

Вгору