На Смілянщині рівень води на річці Тясмин знизився майже на півтора метра

29 серпня 2017, 14:04

Унаслідок дефіциту опадів та високих температур повітря на річках Черкаської області спостерігається режим низької літньої межені. Так, за даними гідропосту Велика Яблунівка, що знаходиться у Смілянському районі, на річці Тясмин рівень води знизився до 151 см, що є найнижчим показником за увесь період спостережень на цій річці. Про це інформують у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології, пише "Сміла".

Погода створює несприятливі метеорологічні умови для розсіювання шкідливих домішок в атмосфері.
Загалом же, як повідомляють у метеостанції Сміли, серпень видався дуже теплим та сухим. При цьому, у більшості днів місяця відмічалась стійка аномально тепла погода з середньодобовою температурою повітря 24-26°. Лише в останні дні місяця було різке похолодання у повітрі до 16°. Середня місячна температура повітря становила 23,6° тепла, що на 5° вище середніх кліматичних значень. Максимальна температура повітря впродовж місяця підвищувалася до 36,9° тепла. За місяць випало 24 мм опадів – 43 % від місячної норми.

Щодо пожежної небезпеки то в Черкаському районі утримується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, що вважається стихійним явищем погоди. На решті території області мала (2 клас) та середня (3 клас) пожежна небезпека.

Коментарі

Вгору